سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از هواداران به خاطر لطفشان تشکر می‌کنیم ولی عدد بدهی‌ها خیلی بالاتر از اینها است. از اعضای تیم هم تشکر می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی اکبر طاهری بعد از پیروزی پرسپولیس در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران افزود:

خوشحالم دل هواداران شاد شد و امیدوارم این پیروزی‌ها در آسیا هم تداوم داشته باشد.

طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازیکنان در صفحه مجازی خود اعلام کردند مشکلاتشان حل نشده اما به خاطر هواداران کار خود را با قدرت ادامه می‌دهند، تصریح کرد:‌

در قرارداد بازیکنان بندهایی گنجانده شده که به نوعی تعهداتی به لحاظ کسب مقام و موفقیت در لیگ برتر و در آسیا برای باشگاه نسبت به آنها ایجاد می‌کند. متاسفانه تعهدات انجام نشده است که بیشتر مشکل به خاطر جرایمی است که به جهت مسایل سال‌های گذشته با آن مواجه می‌شویم. در این وضعیت می‌توانیم یک رقم خوب به پیکره تیم تزریق یا حتی سرمایه‌گذاری کنیم اما باید همه را در یک پرونده که مربوط به چند سال قبل است هزینه کنیم. یک زمان مربی و بازیکن کار می‌کند و در انتهای فصل جدا می‌شود و پول می‌دهید اما در این مورد کار نکرده و باید پول بدهیم. این وضعیت بسیار سخت است. البته در حال تلاش هستیم تا در مورد مطالبات بازیکنان هم مدیریت لازم را داشته باشیم. دست بازیکنان درد نکند، آنها زحمت زیادی کشیدند. پیروزی راحت به دست نمی‌آید. کادر فنی، بازیکنان، کادر سرپرستی، کادر پزشکی همه تلاش می‌کنند. مسابقات بسیار فشرده است و بازیکنان نیاز به توجه بیشتر دارند. اگر این چند مشکل را حل کنیم در ماه‌های دیگر راحت‌تر کارمان را پیش خواهیم برد.

 

انتهای پیام/