باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار با تیم استقلال بیانیه‌ای را خطاب به هوادارانش منتشر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار این تیم مقابل استقلال در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بیانیه‌ای را خطاب به هوادارانش منتشر کرد که به شرح زیر است:

«سومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر و سومین آزمون برای همه اعضای خانواده بزرگ تراکتورسازی که در این فصل عهد و پیمانی ماندگار با یکدیگر بسته‌اند.

همانطور که یحیی و شاگردانش بر سر این پیمان باقی مانده‌اند و تا آخرین نفس برای سربلندی و افتخار نام بزرگ تراکتور می‌جنگند، هوادار وفادار از تهران، کرج، تبریز و جای جای ایران به ورزشگاه آزادی می‌آید تا با تشویق‌های پرشور خود تیم محبوبش را همراهی کند.

بازیکنان تراکتورسازی در این فصل بیش از همیشه به حمایت همه جانبه هواداران پرشور خود چشم امید بسته‌اند. هواداری که جای خالی همه سختی‌ها و کمبود‌های این فصل را پر می‌کند و در تمامی شهر‌های ایران نشان می‌دهد که تراکتورسازی تنها نخواهد ماند.

بازی‌های هجومی و تلاش قابل تحسین شاگردان یحیی در دو هفته ابتدایی لیگ اگرچه منجر به کسب نتیجه مطلوب نشد اما هوادار فهیم و فوتبال‌شناس تراکتورسازی را از تماشای نمایشی چشم نواز سیراب کرد. هواداری که بر پای عهد و پیمان خودش ثابت قدم مانده امروز هم دست از حمایت تیم محبوبش بر نخواهد داشت و تسلیم نخواهد شد.

امروز بهترین فرصت است برای نشان دادن فرهنگ اصیل هوادار تراکتور که الگویی از تماشاگر پرشور و هیجان برای فوتبال ایران است. نمادی از غیرت و تعصب وفاداری که تنها رفیق روز‌های خوب و پیروزی‌های شیرین نبوده و نیست. همراهی برای تمامی روز‌های سخت و آسان که در گرما و سرما دل از عشق ماندگار نمی‌کند. با تمام وجود در دوردست‌ترین شهر‌های ایران تیم محبوبش را تنها نمی‌گذارد.

امروز فرصتی است برای اتحاد و یکدلی و نشان دادن اقتدار هواداران پرشور تراکتورسازی که با حفظ احترام تیم و هواداران رقیب تنها یک صدا به تشویق تیم محبوب خودش می‌پردازد. همچون همیشه نمونه‌ای از الگوی وفاداری و عشق و اخلاق باشید در ورزشگاه تا تراکتورسازی بزرگ باز هم به این هوادار پرشور و وفادار تکیه کند. دست در دست هم حماسه‌ای دیگر می‌سازیم با وجود تمامی مشکلات و کاستی‌ها و در پایان راه این ما هستیم که سربلند می‌مانیم. نام بزرگ تراکتور محبوب است که از این آزمون‌ها عبور می‌کند و با تکیه بر شور و عشق وفادار‌ترین هواداران فوتبال باز هم افتخار می‌آفریند.

یاشاسین تراکتور، یاشاسین آذربایجان»

 

انتهای پیام/