به گزارش فرتاک ورزشی،

پیام صادقیان که پیش از این قرار بود برای نفت تهران در لیگ هفدهم به میدان برود، پس از جدایی علی کریمی راهی تیم دیگری شد تا در لیگ هفدهم حضور پیدا کند. صادقیان پس از رضایت کادرفنی سپیدرود و مذاکره با مسئولان این تیم قرار خود را با گیلک‌ها منعقد کرد تا یک سال آینده را با این تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد. صادقیان فصل گذشته به همراه ماشین‌سازی تبریز در لیگ حضور داشت. او در سال‌های اخیر برای صبای قم و نفت تهران هم به میدان رفته است. مصاحبه پیام صادقیان با همشهری را در زیر می خوانید.

 

دلایل انتخاب سپیدرود

صادقیان در ابتدای حرف‌هایش در مورد دلایل انتخاب سپیدرود می‌گوید: «من چند پیشنهاد داشتم اما می‌خواستم یک انتخاب کاملا فوتبالی انجام دهم. منظورم این است که سپیدرود شاخصه‌های مورد نظر مرا داشت که مهم‌ترین‌ آن داشتن هواداران پُرشور است. سپیدرود از لحاظ فنی هم پتانسیل خوبی دارد و امیدوارم در این تیم بهترین عملکرد را داشته باشم و هوادارانش را خوشحال کنم.»

    

خطر سقوط

از صادقیان در مورد این سوال می‌کنیم که خیلی‌ها سپیدرود را گزینه سقوط به لیگ دسته اول می‌دانند ولی خودش می‌گوید: «اصلا این‌طور نیست و سپیدرود این توانایی را دارد که نتایج خوبی در لیگ برتر بگیرد. این تیم هوادارانی دارد که بی‌نظیر هستند و من از استقبال آنها در تمرین روز یکشنبه شوکه شدم. مطمئنا با حمایت آنها می‌توانیم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.»

    

اختلاف با درخشان

وقتی حمید درخشان به نفت آمد، صادقیان از این تیم رفت و حتی درخشان در مصاحبه‌ای گفت که صادقیان به درد او نمی‌خورد. از پیام در این مورد سوال می‌کنیم که این‌گونه جواب می‌دهد: «من دوست ندرام در مورد درخشان و اتفاقانی که افتاد حرف بزنم و به گذشته هم برنمی‌گردم. تمام تمرکزم روی موفقیت سپیدرود است.»

    

بازگشت به عقب

صادقفیان تا همین سه‌سال پیش به عنوان یکی از ستاره‌های پرسپولیس خودنمایی می‌کرد و خیلی‌ها معتقدند که مسیر پیشرفت او متوقف شد. پیام اما می‌گوید: «وقتی به پرسپولیس رفتم تمام بازی‌ها پخش مستقیم بود و کوچک‌ترین حرکات من دیده می‌شد. وقتی از پرسپولیس رفتم دیگر دیده نشدم و توقعات هم از من بالا بود. همه توقع داشتند در هر بازی ستاره باشم ولی جالب اینجاست که بازی‌های من دیده نمی‌شد. من از لحاظ انفرادی در نفت تهران و ماشین‌سازی آمار بسیار خوبی داشتم اما دیده نمی‌شدم، فقط در صبای قم بود که روزهای خوبی نداشتم. به جرأت می‌گویم که بعد از جدایی از پرسپولیس عملکرد فردی من خوب بود اما متاسفانه دیده نشدم.»
 

آقای پاس گل

از صادقیان در مورد هدف‌هایش در این فصل سوال می‌کنیم که می‌گوید: «من انگیزه زیادی دارم تا آقای پاس‌گل شوم؛ هرچند که باید از هفته پنجم بازی کنم و 4بازی را از دست می‌دهم. با این حال دوست دارم آقای پاس گل شوم و رسیدن به این هدف سخت نیست. من 25سال سن و یک دنیا انگیزه دارم تا خودم را نشان دهم. سپیدرود می‌تواند مرا به هدف‌هایم برساند.»

 

انتهای پیام/