سرمربی گسترش فولاد ضمن ابراز رضایتمندی از اردوی ترکیه گفت: آخرین بازی آمادگی باشگاه شرکت در تورنمت شهدای مدافع حرم است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، فراز کمالوند با ابراز خرسندی از شرایط آماده سازی تیمش در اردوی تدارکاتی پاتالیای ترکیه، گفت: خوشبختانه با تدبیر و حمایت مدیریت باشگاه، آقایان زنوزی، سمندر و حسین زاده، مقدمات بسیار خوبی را برای فصل پیش رو فراهم کرده ایم.

 

کمالوند با اشاره به تمرینات فشرده و بازی های تدارکاتی طی برپایی اردو در کمپ قزلجه حمام، اظهار داشت: برگزاری دو نوبت تمرین فشرده در روز که شامل افزایش توان و آمادگی جسمانی و تمرینات تاکتیکی و هماهنگی بین بازیکنان می شد.

 

وی در ادامه اضافه کرد: تمرینات بدنسازی و برگزاری جلسات آنالیز و فنی با بهره گیری از نرم افزارهای بروز شده، از دیگر برنامه های اجرا شده در طی اردوی تدارکاتی پاتالیا بود.

 

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه کادر فنی به بیش از 90درصد اهداف تعیین شده در اردوی ترکیه دست یافته، ابراز داشت: طی دو بازی تدارکاتی مقابل فنر باغچه و ولونتاری رومانی ، بازیکنان مان محک بسیار خوبی خوردند و در دیدار امروز که آخرین بازی تدارکاتی مان در این اردو است، بازیکنان جوان مان را راهی میدان خواهیم کرد.

 

فراز کمالوند، حضور در مسابقات چهارجانبه شهدای مدافع حرم را آخرین برنامه آماده سازی گسترش فولاد تبریز قبل از شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر قلمداد کرد و افزود: فردا – یکشنبه 20 تیرماه – از آنکارا راهی تهران خواهیم شد و پس از انجام تست های پزشکی، برای حضور در مسابقات چهارجانبه شهدای حرم به بابل می رویم.

 

کمالوند در پایان اظهاراتش با قدردانی مجدد از حمایت های مالک و هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد درخصوص آماده سازی مناسب تیم در آستانه شروع مسابقات لیگ ، بیان داشت: امیدوارم با کسب نتایج خوب، پاسخ درخور و شایسته ای به لطف و محبت این عزیزان و همچنین حمایت هواداران پرشور فوتبال تبریز بدهیم.


منبع: ورزش سه