مدیر آکادمی استقلال در مورد وضعیت همکاری خود با این باشگاه گفت: قرارداد مدت دار خیال آدم را راحت میکند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، حسن روشن درباره آخرین وضعیت حضورش در آکادمی باشگاه استقلال در گفت و گو با کاپ اظهار داشت:از آنجایی که نمی خواستم کار عقب بیفتد، بعد از صحبت هایی که با  افشارزاده انجام دادم کار آکادمی را شروع کردم. در واقع حرف آقایان برای من حجت بود و سند اما کار باید رسمیت بیشتری داشته باشد.

وی ادامه داد:من برنامه های بلند مدتی را برای آکادمی استقلال دارم. می خواهم از همه تجربه هایی که در فوتبال دارم نهایت استفاده را ببرم تا آکادمی استقلال یک آکادمی پویا باشد و تبدیل به کارخانه بازیکن سازی باشد. برای همین باید یک برنامه ریزی حداقل سه ساله روی آکادمی داشت. برای آن که هم خودم حاشیه امنیت کاری داشته باشم و از طرف دیگر مربیانی که قرار است با ما کار کنند هم حاشیه امنیت داشته باشند، نیاز هست تا حداقل یک قرارداد همکاری سه ساله بین من و باشگاه بسته شود تا متعاقب آن من هم بتوانم با مربیانم قرارداد ببندم.

روشن خاطرنشان کرد:نظر باشگاه این بود که برای من حکم مسئولیت بزنند و من مشغول شوم. اما به نظر خودم این درست نیست و من با حکم کار نمی کنم. چون حکم را یک مدیر می زند و اگر روزی خود آن مدیر به هر دلیلی نباشد، آن حکم از درجه اعتبار ساقط می شود. اما وقتی قرار داد مدت دار باشد، می توان روی زمان آن قرارداد حساب کرد و برنامه ریزی کامل انجام داد.من حتی این موضوع را به آقایان در هیات مدیره هم گفته ام و آنها نیز نظر مرا تائید کرده اند. در هر صورت منتظرم تا ببینم طی امروز و فردا چه اتفاق جدیدی خواهد افتاد.

منبع: کاپ