بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی تکواندو بانوان؛

وزیر ورزش و جوانان با حضور در تمرینات تیم ملی تکواندو بانوان ،ابراز امیدواری کرد، بانوان کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو نتایج خوبی بگیرند.

 به گزارش سرویس بانوان فذتاک ورزشی، دکتر گودرزی با ابراز رضایت از رکوردشکنی بانوان در سهمیه المپیک که برای اولین بار به 9 نفر رسیده است ابراز امیدواری کرد این حضور با افتخار آفرینی نیز همراه شود.

وی از  آماده سازی تمرینات تیم ملی تکواندو بانوان  ابراز رضایت کرد. وزیر ورزش و جوانان همچنین در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی تکواندو بانوان از کیمیا علیزاده که حضورش در المپیک برای بانوان تکواندوکار انگیزه و راه جدیدی بوجود آورده به نیکی یاد کرد و در عین حال از حضور حریفان تمرینی که باتلاش صادقانه در اردوها حضور دارند قدردانی و تاکید کرد:حریفان تمرینی هم در موفقیت ورزشکاران نقش غیر قابل انکاری دارند.

در این بازدید کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان هم گزارشی از نحوه آماده سازی تیمهای متبوعشان ارائه دادند.

کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان هم ابراز امیدواری کرد: کیمیا علیزاده بتواند با توجه به زحمات زیادی که برای آمادگی خوب به منظور حضور قدرتمندانه در المپیک متحمل شده بتواند جامعه بانوان را سربلند کند.

در این بازدید محمد رضا پولادگر رییس فدراسیون تکواندو در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،از حضور وزیر ورزش و جوانان که موجبات افزایش انگیزه روحی تکواندوکاران را فراهم کرده به نیکی نام بردو از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و همچنین کمیته ملی المپیک در راه اماده سازی تکواندوکاران  تقدیر کرد.

رییس فدراسیون تکواندو روند تمرینات و آماده سازی تکواندوکاران را بر اساس برنامه از پیش تعیین شده مطلوب دانست و تصریح کرد: خوشبختانه از برنامه آماده سازی عقب نیستیم و ورزشکاران المپیکی نیز از آمادگی مورد نظر مربیان برخوردارند و انشالله برای مسابقات به اوج آمادگی دست پیدا خواهند کرد.

پولادگر حفظ آرامش کاروان امام رضا (ع) را ضروری دانست و با ابراز رضایت از وضعیت فعلی تاکید کرد: حمایتها از ورزشکاران به خوبی صورت گرفته و اکنون در روزهای پایانی نیز امیدوارم از لحاظ انگیزشی این حمایتها به منظور حضور پرقدرت تر  ورزشکاران ادامه یابد.

منبع: برنا