تیم اصفهان قهرمان تیمی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانش آموزان دختر در مقطع ابتدایی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،در بیست و هشتمین مسابقات سراسری دانش اموزان در رشته تنیس روی میز تیم مازندران مقام دوم و تیم های خوزستان و البرز مشترک مقام های سوم را به خود اختصاص دادند.
دربخش انفرادی بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور، ملیکا باشت باوی از خوزستان و فائزه نصیرایی از مازندران به ترتیب مقام های اول و دوم و فاطمه سادات کیایی از البرز و دینا فرمانی از اصفهان به صورت مشترک مقام سوم مسابقات را کسب کردند.
در بخش دو نفره، فائزه نصیرایی از مازندران و دینا فرمانی از اصفهان قهرمان این مسابقات شدند و طهورا ولی پور پاشا از مازندران و فاطمه سادات کیایی از البرز مقام دوم ، فاطمه مجدلکزا از خراسان رضوی، ملیکا خرمی از خوزستان و فاطیما زرگر و ملیکا باشت باوی از خوزستان مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.
مسابقات بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج از 16 تیر ماه در شهر خمین، آغاز و در حال اجرا است.
در این مسابقات یک هزار و 625 دانش آموز ورزشکار، مربی و سرپرست، داور و عوامل اجرایی در قالب 164 تیم ورزشی در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم حضور دارند.
نفرات برتر این مسابقات به مسابقات جهانی و آسیایی اعزام می شوند.
استان مرکزی از سال 1369 تاکنون، میزبان 11 سری از مسابقات ورزشی و برنامه های ملی در حوزه تربیت بدنی در سطوح مختلف دانش آموزی و فرهنگیان بوده است.

 

 

 

انتهای پیام/