بازیکن تیم ملی تنیس گفت: رشته ورزشی تنیس جز ورزش‌های گران است و افراد علاقه‌مند هزینه‌های گران این رشته ورزشی را پرداخت می‌کنند.

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی، انوشا شاهقلی بازیکن تیم ملی تنیس ایران درخصوص شرایط تنیس در کشور و تیم ملی صحبت کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: تیم ملی تنیس ایران از وضعیت کیفی مناسبی برخوردار است و تاکنون اردوها و تمرینات مناسبی برای آمادگی تیم ملی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه به مدت شش ماه تمرینات انفرادی انجام داده‌ام افزود: رقابت جام دیویس با حضور تیم‌های گروه سه آسیا بسیار سخت است اما با شرایط میزبانی امیدواریم بتوانیم نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

شاه‌قولی با بیان اینکه رشته ورزشی تنیس گران است اضافه کرد: رشته ورزشی تنیس جز ورزش‌های گران است و افراد علاقه‌مند هزینه‌های گران این رشته ورزشی را پرداخت می‌کنند.

وی یادآور شد: در طول چند سال اخیر تیم ملی تنیس ایران با ضعف مواجه شد اما در آینده با حضور جوانان پایه این تیم به رشد مورد نظر خواهد رسید.

وی در پایان گفت: تیم پایه جوانان تنیس ایران در بخش بانوان و مردان تاکنون توانسته در رقابت‌های مختلف نتایج مطلوبی را کسب کند و می‌توان در آینده به رشد تیم ملی تنیس ایران  امیدوار بود.

 

منبع : برنا