پرتابگر المپیکی کشورمان گفت: از اینکه نایب رئیس بانوان در المپیک کنارم هست بسیار خوشحالم و با تمرکز بیشتر و بدون دغدغه در بازی های المپیک حاضر می شوم.

به گزارش سرویس رشته های پایه فرتاک ورزشی، لیلا رجبی در خصوص اعزام نایب رئیس فدراسیون به  همراه خودش در المپیک اعلام کرد : بسیار خوشحالم که پریسا بهزادی را بعنوان همراه در المپیک در کنار خود دارم و دیگر دغدغه ای از اینکه تنها و بدون همراه خانم به المپیک بروم ،را ندارم و با این شرایط با تمرکز بیشتری در بازی های المپیک شرکت می کنم.

 

قهرمان پرتاب وزنه آسیا درخصوص سایر مشکلاتش گفت : 19مرداد سال جاری همراه تیم ملی دوومیدانی و در رشته پرتاب وزنه عازم بازی های المپیک 2016 شوم ، اما یکی از مشکلات بزرگی که با آن مواجه هستم نداشتن پرتاب وزنه استاندارد برای مسابقه دادن است که امکان دارد این موضوع در زمان مسابقات برایم مشکلاتی را به وجود بیاورد،چرا که مجبورم از سایر ورزشکاران قرض بگیرم.

وی درباره وضعیت فعلی اش پیش از حضور در بازی های المپیک اظهار کرد: تمریناتم را در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب پیگیری می کنم و در حال حاضر فشار زیادی به بدنم وارد نمی کنم تا با آمادگی کامل راهی المپیک 2016 ریودوژانیرو شوم.

پرتابگر المپیکی وزنه کشورمان در پاسخ به این سوال که مهم ترین رقیبانش در بازی های المپیک چه کسانی هستند گفت: پرتابگران کشورهای آلمان، آمریکا، چین و نیوزیلند مهم ترین رقیبان من در بازی های المپیک محسوب می شوند.

پرتابگر کشورمان در پاسخ به این سوال که در المپیک چه نتیجه ای را کسب می کند،بیان کرد: امیدوارم در المپیک ریو2016 عملکرد خوبی داشته باشم  و  رکورد قابل قبولی در آنجا به ثبت برسانم تا بتوانم جزو 12 پرتابگر صعود کننده به مرحله نهایی باشم.

وی درباره شرکت نکردن در مسابقات لیگ برتر باشگاه ها گفت: به دلیل اینکه از قبل مصدومیت داشتم، تصمیم گرفتم در این رقابت ها شرکت نکنم تا آسیب دیدگی ام تشدید نشود.

رجبی درپایان درباره برنامه های خودش پس از بازی های المپیک 2016 ریو اظهار کرد: پس از پایان بازی های المپیک 2016 ریو، چهار مسابقه مهم برای رشته دوومیدانی در پیش است که سعی می کنم با یک برنامه ریزی مطلوب و انجام تمرینات مداوم بتوانم در آن مسابقات نتایج خوبی را برای کشورم کسب کنم.

گفتنی است: لیلا رجبی دومیدانی کار کشورمان روز 22 مرداد در رشته پرتاب وزنه بازی های المپیک 2016 به مصاف حریفان می رود تا شانس خود را برای حضور در فینال این رقابت ها امتحان کند.

 

انتهای پیام/