دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه از اعزام ' ارشک محبی' کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی به رقابت های قهرمانی جوانان جهان خبر داد

به گزارش سرویس کشتی و وزنه برداری فرتاک ورزشی،منصور کیانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم کشورمان با هشت ورزشکار صبح امروز عازم فرانسه شد که یکی از این ورزشکاران را کشتی گیر کرمانشاهی تشکیل می داد.

 

وی افزود: محبی نماینده تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در وزن 84 کیلوگرم خواهد بود.

کیانی ادامه داد: رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان در روزهای 13 و 14 شهریور به میزبانی شهر ماکون فرانسه برگزار می شود.

 

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه در ادامه از وضعیت آمادگی محبی ابراز رضایت کرد و گفت: در آخرین دیداری که پیش از اعزام با وی داشتم خوشبختانه از نظر بدنی و آمادگی روحی در وضعیت خوبی به سر می برد.

وی گفت: محبی حدود 2 ماه قبل در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به مدال برنز دست یافته بود و این ورزشکار می تواند با کمی تلاش بیشتر این بار در رقابت های قهرمانی جهان مدال کسب کند.

محبی همچنین با اشاره به اینکه قرار بود خیرالله قهرمانی دیگر کشتی گیر کرمانشاهی نیز عازم رقابت های قهرمانی جهان شود، گفت: متاسفانه روادید این کشتی گیر به موقع آماده نشد تا وی از حضور در مسابقات بازماند.

وی در پایان از محمد طلایی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران یاد کرد و گفت: تورج ظفری، تورج کفایی و اصغر بذری نیز به عنوان مربی ملی پوشان کشورمان را هدایت می کنند.

 

انتهای پیام/