دکتر نصراله سجادی در بازدید از تمرینات تیم ملی کشتی:

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بازدیدهای مستمری که طی دو سال گذشته از فرایند آماده سازی تیم های ملی صورت گرفته، فعالیت فنی و تخصصی در کشتی را فعالیتی همراه با عشق و علاقه خواند که شایسته مدال آوری است.

به گزارش سرویس کشتی فرتاک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دکتر سید نصرالله سجادی در ادامه بازدیدهای میدانی از اردوهای ورزشکاران المپیکی ایران عصردیروز در خانه کشتی حضور یافت و طی گفتگو با رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جریان آخرین وضعیت آمادگی و شرایط روحی و بدنی ملی پوشان آزادکار و فرنگی کار قرار گرفت.

 

خادم در این بازدید گزارشی از فرایند آماده سازی کشتی گیران کشورمان در آستانه المپیک ارایه و با اشاره به شرایط خوب تیم های ملی فرنگی و آزاد نسبت به نتایج کشتی گیران در المپیک ریو ابراز امیدواری کرد که نتایج مدنظر کادر فنی رقم بخورد.

 

در این بازدید معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان دقایقی هم با محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بصورت ویژه درباره فرنگی کاران صحبت کرد.

محمد بنا هم در این گفتگو گزارش کاملی از روند آماده سازی تیم ملی ارایه داد و از وضعیت موجود فرنگی کاران ابراز رضایتو تاکید کرد: به عملکرد شاگردانم در المپیک خوشبین هستم.

 

دکتر سجادی در ابن بازدید که حدود ٩٠ دقیقه به طول انجامید تمرینات آزادکاران را که زیر نظر رسول خادم برگزار شد از نزدیک نظاره کرد.

 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، کشتی را رشته پرمدال در تاریخ بازی های المپیک دانست که برای کاروان ورزش ایران در ادوار مختلف افتخار آفرینی کرده است.

 

دکتر سجادی گفت: تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در قالب برنامه ریزی های فدراسیون با پشتوانه فنی و تخصصی همچنین کار منسجم تیمی، به خوبی برای رویداد المپیک آماده شده اند.

وی افزود: حمایت هایی که از کشتی بوجود آمده منجر به مجموعه کار تیمی شد که به بصورت گروهی و منطقی در کنار هم مشارکت دارند و به همراه مجموعه مربیان کاربلد و شاخص و با توجه به حضور شورای فنی که از نخبگان و فنی ترین اهالی کشتی کشور هستند، شرایط خوبی را برای حضور قدرتمندانه در المپیک ریو فراهم ساخته است.

 

دکتر سجادی از فعالیت های شبانه روزی گروه مدیریتی، فنی و کشتی گیران به نیکی یاد و ابراز امیدواری کرد: حاصل این زحمات افتخار آفرینی المپیک است که انشالله به حق خود برسند و به مدال های خوشرنگ دست یابند.

دکتر سجادی با اشاره به بازدیدهای مستمری که طی دو سال گذشته از فرایند آماده سازی تیم های ملی صورت گرفته، فعالیت فنی و تخصصی در کشتی را فعالیتی همراه با عشق و علاقه خواند که شایسته مدال آوری است.

دکتر سجادی گفت: کشتی این توانایی و شایستگی را دارد که هم در فرنگی و آزاد دل مردم را شاد کند.

 

انتهای پیام/