شنیده ها حکایت از استعفای هوشنگ افشاری سرپرست موقت هیئت کشتی البرز دارد و گفته می شود وی در نشست روز سه شنبه گذشته خود با مسئولان اداره کل ورزش البرز کناره گیری خود را از این مسئولیت اعلام کرده است.

به گزارش سرویس کشتی فرتاک ورزشی، این در حالی است که ثبت نام افراد علاقمند برای حضور در مجمع انتخابات ریاست این هیئت در زمستان سال گذشته برگزار شده است اما علیرغم اعلام چند تاریخ برای برگزاری مجمع تاکنون این مهم به سرانجام نرسیده است.

برای حضور در انتخابات ریاست هیئت کشتی استان البرز در سال گذشته ۴ نفر ثبت نام کرده اند و این در حالی است که فدراسیون کشتی به صورت کتبی خواستار ثبت نام دوباره  افراد علاقمند شده است.

برخی مدیران شهری و رییس اسبق هیئت کشتی استان تمایل خود را برای حضور در عرصه انتخابات اعلام کرده اند و سرپرست اداره کل ورزش استان نیز برای ثبت نام دوباره از علاقمندان ابراز تمایل کرده است.

اهالی کشتی این انتظار را دارند تا سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز که خود از کشتی گیران باسابقه و نام آشنای کشورمان محسوب می شود در یک هماهنگی مناسب با فدراسیون کشتی گره این ورزش را هر چه زودتر باز کند و با برگزاری انتخابات کشتی آن را به ساحل آرامش برساند.

، براساس آخرین آمارها حدود ۵ هزار کشتی گیر در استان البرز در این رشته فعال هستند. این استان در جمع نفرات اعزامی به المپیک برزیل ۲ نماینده به نام های علیرضا کریمی و حسین نوری در کشتی آزاد و فرنگی دارد.

 

انتهای پیام/