کشتی گیر سنگین وزن ایران پس از بازماندن از حضور در بازی های المپیک 2016 ریودوژانیرو با صدور بیانیه ای اعلام داشت که همیشه با آه و حسرت از المپیک یاد خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی، «پرویز هادی» کشتی گیر سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد ایران که پس از شکست برابر «کمیل قاسمی» در رقابت های انتخابی از حضور در المپیک 2016 بازماند پس از حواشی ایجاد شده، بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

با استعانت از ذات اقدس باریتعالی به محضر مردمی که ولی نعمت قهرمانان ورزشی هستند عرض می دارم در این روزها که تیم های ملی ایران خود را مهیای حضور در میدان المپیک می کنند به این موضوع می اندیشم که طی سالیان گذشته همه توان و تعصب و غیرتم را خرج کردم تا عضوی سربلند برای ورزش اول کشورم در بزرگترین رویداد ورزشی جهان باشم و نمی دانم کجای کارم ایراد داشت که امروز و شاید همیشه با آه و حسرت از المپیک یاد کنم.

گرچه بر این باور استوارم که حقانیتم را ندیده و کمترین حق را از من دریغ کردند، اما داستان هر چه باشد دلم خوش است به بازوبند ارزشمندی که در دست دارم و ذکر مقدسی که سال ها روی دوبنده ام نقش بسته.

با همین دلخوشی به رسم احترام به آئین پهلوانی و به تاسی از مظلوم بزرگ عالم مولی الموحدین حضرت علی (ع) که گفتار و کرداش سرلوحه پهلوانی چون پوریای ولی و آقا تختی قرار گرفت، از این حق می گذرم و امروز برای کشتی ایران و حریف خود آرزوی موفقیت در بازی های المپیک ریو دارم.

ضمن قدردانی از نمایندگان عزیز و شریف آذری زبان و نمایندگان تبریز که در این مدت نهایت لطف و پیگیری را نسبت به موضوع حقیر داشتند و همچنین توجه ویژه وزیر ورزش و جوانان از تمام مسئولین و مردم شریف کشورم علی الخصوص آذری زبان های عزیز که در دفاع از حقیر سنگ تمام گذاشتند و تا جان در بدن دارم دعاگویشان خواهم بود، باعث و بانی این کار را به خدا واگذار می کنم.

در نهایت برای گوش شکسته های عزیز کشورم در آوردگاه المپیک آرزوی موفقیت دارم.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

کوچک ملت بزرگ ایران

 

انتهای پیام/