رندگان طلا، نقره و برنز کشتی المپیک ۱۴۰ سکه کامل، نیم سکه و ربع سکه می‌گیرند. قرار است به سرمربی‌ها هم همینقدر پاداش پرداخت شود.

به گزارش سرویس کشتی فرتاک ورزشی، مراسم بدرقه تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی‌های المپیک با حضور مسئولان فدراسیون کشتی و همچنین رئیس و اعضای هیأت مدیره بانک پاسارگاد عصر امروز در خانه کشتی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور کشتی‌گیران تیم‌های ملی آزاد و فرنگی برگزار شد مسئولان بانک پاسارگاد هدایای ویژه‌ای برای مدال‌آوران این رقابت‌ها و همچنین اعضای کادر فنی در نظر گرفتند که به شرح زیر است:

۱- به نیت ۱۴ معصوم (ع) برای هر کشتی‌گیر طلای المپیک تعداد ۱۴۰ عدد سکه تمام بهار آزادی

۲- به نیت ۱۴ معصوم (ع) برای هر کشتی‌گیر نقره‌ای المپیک تعداد ۱۴۰ عدد نیم سکه تمام بهار آزادی

۳- به نیت ۱۴ معصوم (ع) برای هر کشتی‌گیر برنزی المپیک تعداد ۱۴۰ عدد ربع سکه تمام بهار آزادی

۴- به ازای برترین مدال دریافت شده از سوی تیم ملی در المپیک در هر رشته سرمربی مربوطه معادل تعداد سکه دریافتی کشتی‌گیر ذیربط را یک نوبت دریافت می‌کند.

۵- به ازای برترین مدال دریافت شده از سوی تیم ملی در المپیک در هر رشته مربی مربوطه نصف تعداد سکه دریافتی کشتی‌گیر ذیربط را یک نوبت دریافت می‌کند.

۶- جهت سایر عوامل مدیریتی و همراهان تیم نیز جوایزی در نظر گرفته شده است.

۷- امروز نیز برای هر کشتی‌گیر و هر یک از اعضای کادر فنی مبلغ ۲۰ میلیون تومان از سوی بانک پاسارگاد به حساب آنها واریز شد. همچنین برای سایر عوامل اعزامی به المپیک نیز معادل نصف این مبلغ واریز می‌شود.

انتهای پیام/