ملی‌پوش وزنه برداری معلولین کشورمان گفت: وقتی می‌گویند در پارالمپیک صد درصد مدال طلا می‌گیری برای من استرس آور شده است.

،

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، قوی‌ترین وزنه بردار معلول جهان معتقد است، افتخارآفرینی و شاد کردن دل مردم برایش حد و اندازه ندارد و ثبت رکورد تاریخی در بازی‌های پارالمپیک برزیل باعث افتخار اوست.

سیامند رحمان درحالی که تمرینات فشرده‌ای را برای ثبت رکورد تاریخی در بازی‌های پارالمپیک انجام می‌دهد، اظهار داشت: بیش از یک سال با مربیان تمرین می‌کنم و آسیب‌دیدگی ندارم و تلاش می‌کنم در زمان باقی‌مانده تا بازی‌ها، آمادگی‌ام را حفظ کنم.

وی درخصوص نپذیرفتن پیشنهاد رقابت برای کشورهای دیگر اظهار داشت: از بسیاری از کشورها برای مسابقه در کشورشان پیشنهاد داشتم اما رقابت با پرچم کشورم و شاد کردن دل مردم ایران برای من میلیاردها دلار ارزش دارد.

قوی‌ترین مرد وزنه‌بردار معلول جهان خاطرنشان کرد: تا روزی که وزنه می‌زنم به نام کشور ایران مسابقه می‌دهم و افتخارم این است که در بازی‌های پارالمپیک برزیل رکورد تاریخی را به نام ایران ثبت کنم اما باید شرایط مهیا باشد.

سیامند رحمان وزنه‌برداری معلولان

وی انتظارات را استرس آور عنوان کرد و گفت: وقتی می‌گویند در پارالمپیک صددرصد مدال طلا می‌گیری برای من استرس آور شده است. تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته‌ام و امیدوارم جواب زحمات مربیان و عزیزانی که برایم زحمت کشیدند را بدهم.

سیامند رحمان درخصوص نتیجه الهه احمدی، تیراندازی کشورمان، در بازی‌های المپیک اظهار داشت: وقتی مصاحبه الهه احمدی را دیدم ناراحت شدم. وی به عنوان تیرانداز ایرانی در بازی‌های المپیک شرکت کرد و به نظرم مقام خوبی کسب کرد و برای ما باعث افتخار است.

 

انتهای پیام/