در روز نخست قهرمانی کشتی نوجوانان آسیا

تمامی کشتی گیران ایران در روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا که در تایوان در حال برگزاری است به فینال راه یافتند.

به گزارش سرویس کشتی فرتاک ورزشی، نخستین روز مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا با صعود نمایندگان ایران در سه وزن کشتی فرنگی و دو وزن کشتی آزاد به مرحله فینال همراه بود.

مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا امروز پنجشنبه در اوزان ۴۲،۴۶ و ۵۰ کشتی فرنگی و اوزان ۸۵ و ۱۰۰کیلو کشتی آزاد در سالن دانشگاه ورزشی شهر تایچونگ کشور چین تایپه برگزار شد که تمامی کشتی گیران کشورمان با پیروزی مقابل رقبای خود به دیدار فینال راه پیدا کردند.

در وزن ۴۲ کیلو کشتی فرنگی، امید آرامی، گوراو از هند را با حساب ۸ برصفر شکست داد. وی در دوم مقابل نورتازین کریم بردی الو از قرقیزستان ۹ بر صفر پیروز شد. کشتی گیر کشورمان در مرحله نیمه نهایی اسانچول جو از کره شمالی را ۷بر صفرمغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.

 

امید آرامی،متولد 1379زابل،ملی پوش وزن 42کیلو اعزامی به مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان آسیا .تایوان 2016

امیدآرامی

در وزن ۴۶ کیلو کشتی فرنگی محمد مهرابی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد مقابل جویی یانگ کایو از چین تایپه به برتری ۸ بر صفر دست یافت، وی در دور سوم نیز موفق شد زیلونگ سیونگ از چین را با نتیجه ۱۰ بر ۳ شکست دهد و به دیدار پایانی راه پیدا کند.

 

محمد مهرابی،متولد 1378پلدختر،ملی پوش وزن 46کیلو اعزامی به مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان آسیا،تایوان 2016

مهرابی

در وزن ۵۰ کیلو کشتی فرنگی محمد حسینوند در دور نخست مقابل سوجیاهواز چین با حساب ۱۰بر۴ پیروز شد. حسینوند در دور دوم مقابل یرناز تلزانولی از قزاقستان به برتری رسید. وی در نیمه نیمه پایانی نیز ویجای از هند را ۱۰بر ۳ مغلوب کرد و به دیدار نهایی راه یافت.

 

محمد حسینوند از استان خوزستان،شهر دزفول#ملی پوش اعزامی به رقابت های کشتی فرنگی نوجوان آسیا،تایوان.وزن 50کیلو

 

حسینوند

سید ابوالفضل هاشمی نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در دور نخست مقابل لخاگوا اوچیر از مغولستان با نتیجه ۹ برصفر به برتری رسید. وی در دور دوم با حساب ۸ بر یک تاکوما اوتسو از ژاپن را مغلوب کرد. هاشمی در کشتی نیمه نهایی مقابل ساندیپ سایون میتل از هندوستان با حساب ۷بر صفر به پیروزی رسید و فینالیست شد.

 

سید ابوالفضل هاشمی،متولد 1377جویبار،ملی پوش وزن 85کیلو اعزامی به مسابقات کشتی آزاد نوجوانان آسیا.تایوان 2016

 

هاشمی

 

در وزن ۱۰۰کیلوگرم کشتی آزاد سید مهدی هاشمی در دور نخست مقابل ویکا ویکی از هندوستان با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور بعد موفق شد گانباتار از مغولستان را ۱۰ بر صفر شکست دهد هاشمی در دور سوم نیز موفق شد با حساب ۱۰ بر صفر فرخود تشیبایف از قرقیزستان را شکست دهد و به دیدار فینال برسد.

 

سید مهدی هاشمی،متولد 1378جویبار،ملی پوش وزن 100کیلو اعزامی به مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا

مهدی اشمی