به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته هجدهم
دوشنبه ۸ بهمن ۹۷
شهرداری بم - استقلال اهواز ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه فجر بم)
خوشه طلایی ساوه - مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه چمران ساوه)
مقاومت تهران - شهرداری همدان ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)
کاسپین قزوین - سردار بوکان ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)
ایرانجوان بوشهر - اتحاد کامیاران ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)
سه شنبه ۹ بهمن ۹۷
شهرداری بندرعباس - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)
مس شهربابک - نفت امیدیه ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)
شهدا بابلسر - نفت و گازگچساران ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه علیزاده بابلسر)
نیروزمینی تهران - پرسپولیس گناوه ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه غدیر تهران)
بعثت کرمانشاه - شهرداری فومن ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)
استقلال رامشیر - خیبرخرم آباد ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه تختی رامشیر)
معوقه
داماش گیلانیان – چوکا تالش هفته هجدهم با توجه به دیدار جام حذفی بین تیم های داماش گیلانیان- سایپا تهران این دیدار در این هفته معوقه اعلام و در تاریخ ۲۳/۱۱/۹۷ برگزار خواهد شد.
هفته نوزدهم
دوشنبه ۱۵ بهمن ۹۷
مس نوین کرمان - فولادنوین اهواز ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه شهرداری کرمان)
کاسپین قزوین - مقاومت تهران ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)
چوکا تالش - خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه پوریای ولی تالش)
شهرداری همدان - شهرداری بم ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه قدس همدان)
سردار بوکان - اتحاد کامیاران ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷
استقلال اهواز - داماش گیلانیان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه متعاقبا اعلام میشود
آرمان گهر سیرجان - استقلال رامشیر ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه تختی سیرجان)
شهدا بابلسر -؛نیروزمینی تهران ساعت ۱۴:۰۰ (ورزشگاه علیزاده بابلسر)
شهرداری فومن - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه آزادی فومن)
خیبرخرم آباد - پاس همدان ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه تختی خرم آباد)
پرسپولیس گناوه - مس شهربابک ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه سراجی گناوه)
نفت امیدیه - بعثت کرمانشاه ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه شهدای نفت امیدیه)
معوقه از هفته هجدهم
سه شنبه۲۳ بهمن ۹۷
داماش گیلانیان – چوکا تالش ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه سردار جنگل رشت)
هفته بیستم
دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷
شهرداری بم - کاسپین قزوین ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه فجر بم)
مقاومت تهران - سردار بوکان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)
خوشه طلایی ساوه - استقلال اهواز ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه چمران ساوه)
ایرانجوان بوشهر - مس نوین کرمان ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)
سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷
شهرداری بندرعباس - نفت امیدیه ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)
مس شهربابک - شهدا بابلسر ساعت ۱۴:۱۵ (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)
داماش گیلانیان - شهرداری همدان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه سردار جنگل رشت)
نیروزمینی تهران - نفت وگازگچساران ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه غدیر تهران)
بعثت کرمانشاه - پرسپولیس گناوه ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)
پاس همدان - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)
استقلال رامشیر - شهرداری فومن ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه تختی رامشیر)
فولادنوین اهواز - چوکا تالش ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)
هفته بیست و یکم
سه شنبه ۷ اسفند ۹۷
مس نوین کرمان - اتحاد کامیاران ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه شهرداری کرمان)
مقاومت تهران - شهرداری بم ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)
کاسپین قزوین - داماش گیلانیان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)
چوکا تالش - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه پوریای ولی تالش)
شهرداری همدان - خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه قدس همدان)
استقلال اهواز - فولادنوین اهواز ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد)
چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷
شهدا بابلسر - بعثت کرمانشاه ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه علیزاده بابلسر)
نیروزمینی تهران - مس شهربابک ساعت ۱۴:۴۵ - (ورزشگاه غدیر تهران)
نفت وگازگچساران - خیبرخرم آباد ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه شهدانفت گچساران)
شهرداری فومند- پاس همدان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه آزادی فومن)
پرسپولیس گناوه - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه سراجی گناوه)
نفت امیدیه - استقلال رامشیر ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه شهدا نفت امیدیه)
هفته بیست و دوم
سه شنبه ۱۴ اسفند ۹۷
شهرداری بم - سردار بوکان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه فجر بم)
خوشه طلایی ساوه - کاسپین قزوین ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه چمران ساوه)
داماش گیلانیان - مقاومت تهران ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه سردار جنگل رشت)
اتحاد کامیاران - چوکا تالش ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه آزادی کامیاران)
فولادنوین اهواز - شهرداری همدان ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)
ایرانجوان بوشهر - استقلال اهواز ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۹۷
مس شهربابک - نفت وگازگچساران ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)
شهرداری بندرعباس - شهدا بابلسر ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)
خیبرخرم آباد - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه تختی خرم آباد)
پاس همدان - نفت امیدیه ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)
بعثت کرمانشاه - نیروزمینی تهران ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)
استقلال رامشیر - پرسپولیس گناوه ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود)
هفته بیست و سوم
سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷
شهرداری بم - داماش گیلانیان ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه فجر بم)
مقاومت تهران - خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)
کاسپین قزوین - فولادنوین اهواز ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)
سردار بوکان - مس نوین کرمان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان)
شهرداری همدان - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۴۵ -(ورزشگاه قدس همدان)
استقلال اهوازد- اتحاد کامیاران ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد)
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷
مس شهربابکد- بعثت کرمانشاه ساعت ۱۴:۳۰
(ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)
شهدا بابلسر - استقلال رامشیر ساعت ۱۴:۳۰ (ورزشگاه علیزاده بابلسر)
نیروزمینی تهران - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه غدیر تهران)
نفت وگازگچساران - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه شهدا نفت گچساران)
شهرداری فومن - خیبرخرم آباد ساعت ۱۴:۴۵ (ورزشگاه آزادی فومن)
پرسپولیس گناوه - پاس همدان ساعت ۱۵:۰۰ (ورزشگاه سراجی گناوه)
هفته بیست و چهارم
شنبه ۱۰ فروردین ۹۸
مس نوین کرمان - چوکا تالش ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه شهرداری کرمان)
خوشه طلایی ساوه - شهرداری بم ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه چمران ساوه)
داماش گیلانیان - سردار بوکان ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه سردار جنگل رشت)
اتحاد کامیاران - شهرداری همدان ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه آزادی کامیاران)
فولاد نوین اهواز - مقاومت تهران ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)
ایرانجوان بوشهر - کاسپین قزوین ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)
یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸
آرمان گهر سیرجان - شهرداری فومن ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه تختی سیرجان)
شهرداری بندر عباس - مس شهر بابک ساعت ۱۶ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)
خیبر خرم آباد - نفت امیدیه ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه تختی خرم آباد)
پاس همدان- شهدا بابلسر ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)
بعثت کرمانشاه:- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)
استقلال رامشیر- نیرو زمینی تهران ساعت ۱۶:۰۰ (ورزشگاه تختی رامشیر)
هفته بیست و پنجم
یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸
شهرداری بم - فولاد نوین اهواز ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه فجر بم)
مقاومت تهران - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه عطر سیب باقر شهر)
کاسپین قزوین- اتحاد کامیاران ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)
داماش گیلانیان - خوشه طلایی ساوه ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه سردار جنگل رشت)
سردار بوکان - چوکا تالش ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان)
استقلال اهواز - مس نوین کرمان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد)
دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸
مس شهر بابک - استقلال رامشیر ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه شهداء مس شهر بابک)
نیرو زمینی تهران - پاس همدان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه غدیر تهران)
نفت و گاز گچساران - شهرداری فومن ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه شهدا نفت گچساران)
بعثت کرمانشاه - شهرداری بندر عباس ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه کارگران کرمانشاه)
پرسپولیس گناوه - خیبر خرم آباد ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه سراجی گناوه)
نفت امیدیه - آرمان گهر سیرجان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه شهدانفت امیدیه)
هفته بیست و ششم
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸
مس نوین کرمان - شهرداری همدان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه شهرداری کرمان)
خوشه طلایی ساوه - سردار بوکان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه چمران ساوه)
چوکا تالش - استقلال اهواز ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه پوریا ولی تالش)
اتحاد کامیاران - مقاومت تهران ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه آزادی کامیاران)
فولاد نوین اهواز - داماش گیلانیان ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)
ایرانجوان بوشهر - شهرداری بم ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه بهشتی بوشهر)
دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸
آرمان گهر سیرجان - پرسپولیس گناوه ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه تختی سیرجان)
شهرداری بندر عباس - نفت وگاز گچساران ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس)
شهرداری فومن - نفت امیدیه ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه آزادی فومن)
پاس همدان - مس شهر بابک ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه حاجی بابایی همدان)
خیبر خرمآباد - شهدا بابلسر ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه تختی خرم آباد)
استقلال رامشیر - بعثت کرمانشاه ساعت ۱۶:۱۵ (ورزشگاه تختی رامشیر)