گروه بندی مسابقات فصل جدید لیگ دو به شرح ذیل می باشد:
گروه اول: فولاد یزد - شاهین بوشهر - اروند خرمشهر - داماش گیلان - فولاد نوین اهواز - گل ابریشم تهران - نیروی زمینی تهران - زاگرس یاسوج - شموشک نوشهر - قشقایی شیراز - مس نوین کرمان
گروه دوم: استقلال اهواز - شهرداری کاشان - نفت و گاز گچساران - هف سمنان - شهرداری بندرعباس - سردار بوکان - استقلال جنوب تهران - شهرداری ارومیه - کاسپین قزوین - پرسپولیس مشهد - شهدای بابلسر
گروه سوم: خیبر خرم آباد - شهرداری همدان - نفت امیدیه - شهرداری فومن - پاس همدان - گیتی پسند اصفهان - پتروکیان شوشتر - کیمیافرآیندتهران - بعثت کرمانشاه - خوشه طلایی ساوه - شهرداری بم
برنامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور به شرح ذیل می باشد:
نکته: تیم های میزبان اول نوشته شده اند. این مسابقات از تاریخ ششم شهریور ماه آغاز خواهد شد و هر هفته از این مسابقات در سه روز هفته پیگیری خواهد شد.
هفته اول (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
نیروی زمینی - مس نوین کرمان
فولاد یزد - گل ابریشم تهران
فولاد نوین اهواز - قشقایی شیراز
شاهین بوشهر - اروند خرمشهر
شموشک نوشهر - زاگرس یاسوج
* در این هفته تیم داماش گیلان استراخت خواهد کرد.
گروه دوم:
سردار بوکان - شهرداری بندرعباس
شهدای بابلسر - شهرداری ارومیه
استقلال اهواز - شهرداری کاشان
کاسپین - استقلال جنوب تهران
نفت و گاز گچساران - شهدای بابلسر
* تیم هف سمنان در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه سوم:
شهرداری همدان - شهرداری فومن
خیبر خرم آباد - پاس همدان
پتروکیان شوشتر - کیمیافرآیندتهران
گیتی پسند اصفهان - نفت امیدیه
بعثت کرمانشاه - خوشه طلایی ساوه
* تیم شهرداری بم در این هفته استراحت خواهد کرد.
هفته دوم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
داماش گیلان - فولاد یزد
قشقایی شیراز - نیروی زمینی تهران
گل ابریشم - شاهین بوشهر
زاگرس یاسوج - فولاد نوین اهواز
اروند خرمشهر - شموشک نوشهر
* تیم مس نوین کرمان در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه دوم:
هف سمنان - پرسپولیس مشهد
شهرداری کاشان - سردار بوکان
شهرداری ارومیه - کاسپین قزوین
شهدای بابلسر - استقلال اهواز
شاهین بوشهر - نفت و گاز گچساران
* تیم شهرداری بندرعباس در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه سوم:
شهرداری بم - خیبر خرم آباد
کیمیافرآیندتهران - پاس همدان
پاس همدان - گیتی پسند اصفهان
خوشه طلایی ساوه - پتروکیان شوشتر
نفت امیدیه - بعثت کرمانشاه
* شهرداری فومن در این هفته استراحت خواهد کرد.
هفته سوم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
مس نوین کرمان - قشقایی شیراز
شاهین بوشهر - داماش گیلان
نیروی زمینی - زاگرس یاسوج
شموشک نوشهر - گل ابریشم تهران
فولاد نوین اهواز - اروند خرمشهر
* تیم فولاد یزد در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه دوم:
شهرداری بندرعباس - شهرداری کاشان
کاسپین قزوین - هف سمنان
سردار بوکان - شهدای بابلسر
نفت و گاز گچساران - شهرداری ارومیه
استقلال اهواز - استقلال جنوب تهران
* تیم پرسپولیس مشهد در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
شهرداری فومن - کیمیافرآیندتهران
گیتی پسند اصفهان - شهرداری بم
شهرداری همدان - خوشه طلایی ساوه
بعثت کرمانشاه - پاس همدان
پتروکیان شوشتر - نفت امیدیه
* در این هفته خیبر خرم آباد استراحت خواهد داشت.
هفته چهارم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
فولاد یزد - شاهین بوشهر
زاگرس یاسوج - مس نوین کرمان
داماش گیلان - شموشک نوشهر
اروند خرمشهر - نیروی زمینی
گل ابریشم - فولاد نوین اهواز
* تیم قشقایی شیراز در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه دوم:
پرسپولیس مشهد - کاسپین قزوین
شهدای بابلسر - شهرداری بندرعباس
هف سمنان - نفت و گاز گچساران
استقلال جنوب تهران - سردار بوکان
شهرداری ارومیه - استقلال اهواز
* تیم شهرداری کاشان در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
خیبر خرم آباد - گیتی پسند اصفهان
خوشه طلایی ساوه - شهرداری فومن
شهرداری بم - بعثت کرمانشاه
نفت امیدیه - شهرداری همدان
پاس همدان - پتروکیان شوشتر
* تیم کیمیافرآیندتهران در این هفته استراحت خواهد داشت.
هفته پنجم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
قشقایی شیراز - زاگرس یاسوج
شموشک نوشهر - فولاد یزد
مس نوین کرمان - اروند خرمشهر
فولاد نوین اهواز - داماش گیلان
نیروی زمینی - گل ابریشم
* تیم شاهین بوشهر در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه دوم:
شهرداری کاشان - شهدای بابلسر
نفت و گاز گچساران - پرسپولیس مشهد
شهرداری بندرعباس - استقلال جنوب تهران
استقلال اهواز - هف سمنان
سردار بوکان - شهرداری ارومیه
* تیم کاسپین قزوین در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
کیمیافرآیند تهران - خوش طلایی ساوه
بعثت کرمانشاه - خیبر خرم آباد
شهرداری فومن - نفت امیدیه
پتروکیان شوشتر - شهرداری بم
شهرداری همدان - پاس همدان
* تیم گیتی پسند اصفهان در این هفته استراحت خواهد داشت.
هفته ششم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
شاهین بوشهر - شموشک نوشهر
اروند خرمشهر - قشقایی شیراز
فولاد یزد - فولاد نوین اهواز
گل ابریشم - مس نوین کرمان
داماش گیلان - نیروی زمینی
* تیم زاگرس یاسوج این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه دوم:
کاسپین قزوین - نفت و گاز گچساران
استقلال جنوب تهران - شهرداری کاشان
پرسپولیس مشهد - استقلال اهواز
شهرداری ارومیه - شهرداری بندرعباس
هف سمنان - سردار بوکان
* تیم شهدای بابلسر در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
گیتی پسند اصفهان - بعثت کرمانشاه
نفت امیدیه - کیمیافرآیندتهران
خیبر خرم آباد - پتروکیان شوشتر
پاس همدان - شهرداری فومن
شهرداری بم - شهرداری همدان
* تیم خوشه طلایی ساوه در این هفته استراحت خواهد داشت.
هفته هفتم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
زاگرس یاسوج - اروند خرمشهر
فولاد نوین - شاهین بوشهر
قشقایی شیراز - گل ابریشم
نیروی زمینی - فولاد یزد
مس نوین کرمان - داماش گیلان
* تیم شموشک نوشهر در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه دوم:
شهدای بابلسر - استقلال جنوب
استقلال اهواز - کاسپین قزوین
شهرداری کاشان - شهرداری ارومیه
سردار بوکان - پرسپولیس مشهد
شهرداری بندرعباس - هف سمنان
* تیم نفت و گاز گچساران در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه سوم:
خوشه طلایی ساوه - نفت امیدیه
پتروکیان شوشتر - گیتی پسند اصفهان
کیمیا فرآیند - پاس همدان
شهرداری همدان - خیبر خرم آباد
شهرداری فومن - شهرداری بم
* تیم بعثت کرمانشاه در این هفته استراحت خواهد کرد.
هفته هشتم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
شموشک نوشهر - فولاد نوین اهواز
گل ابریشم - زاگرس یاسوج
شاهین بوشهر - نیروی زمینی
داماش گیلان - قشقایی شیراز
فولاد یزد - مس نوین کرمان
* تیم اروند خرمشهر این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه دوم:
نفت و گاز گچساران - استقلال اهواز
شهرداری ارومیه -شهدای بابلسر
کاسپین قزوین - سردار بوکان
هف سمنان - شهرداری کاشان
پرسپولیس مشهد - شهرداری بندرعباس
* تیم استقلال جنوب تهران در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
بعثت کرمانشاه - پتروکیان شوشتر
پاس همدان - خوشه طلایی ساوه
گیتی پسند اصفهان - شهرداری همدان
شهرداری بم - کیمیا فرآیند
خیبر خرم آباد - شهرداری فومن
* تیم نفت امیدیه در این هفته استراحت خواهد داشت.
هفته نهم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
اروند خرمشهر - گل ابریشم
شموشک نوشهر - نیروی زمینی
زاگرس یاسوج - داماش گیلان
مس نوین کرمان - شاهین بوشهر
قشقایی - فولاد یزد
* تیم فولاد نوین اهواز در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه دوم:
استقلال جنوب تهران - شهرداری ارومیه
سردار بوکان - نفت و گاز گچساران
شهدای بابلسر - هف سمنان
شهرداری بندرعباس - کاسپین قزوین
شهرداری کاشان - پرسپولیس مشهد
* تیم استقلال اهواز در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
نفت امیدیه - پاس همدان
شهرداری همدان - بعثت کرمانشاه
خوشه طلایی ساوه - شهرداری بم
شهرداری فومن - گیتی پسند اصفهان
کیمیا فرآیند تهران - خیبر خرم آباد
* تیم پتروکیان شوشتر در این هفته استراحت خواهد داشت.
هفته دهم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
فولاد نوین اهواز - نیروی زمینی
داماش گیلان - اروند خرمشهر
شموشک نوشهر - مس نوین کرمان
فولاد یزد - زاگرس یاسوج
شاهین بوشهر - قشقایی شیراز
* تیم گل ابریشم تهران این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه دوم:
استقلال اهواز - سردار بوکان
هف سمنان - استقلال جنوب تهران
نفت و گاز گچساران - شهرداری بندرعباس
پرسپولیس مشهد - شهدای بابلسر
کاسپین قزوین - شهرداری کاشان
* تیم شهرداری ارومیه در این هفته استراحت خواهد داشت.
گروه سوم:
پتروکیان شوشتر - شهرداری همدان
شهرداری بم - نفت امیدیه
بعثت کرمانشاه - شهرداری فومن
خیبر خرم آباد - خوشه طلایی ساوه
گیتی پسند اصفهان - کیمیافرآیند
* تیم پاس همدان در این هفته استراحت خواهد داشت.
هفته یازدهم (لیگ دسته دوم فوتبال کشور)
گروه اول:
گل ابریشم - داماش گیلان
مس نوین کرمان - فولاد نوین اهواز
اروند خرمشهر - فولاد یزد
قشقایی شیراز - شموشک نوشهر
زاگرس یاسوج - شاهین بوشهر
* تیم نیروی زمینی تهران این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه دوم:
شهرداری ارومیه - هف سمنان
شهرداری بندرعباس - استقلال اهواز
استقلال جنوب تهران - پرسپولیس مشهد
شهرداری کاشان - نفت و گاز گچساران
شهدای بابلسر - کاسپین قزوین
* تیم سردار بوکان در این هفته استراحت خواهد کرد.
گروه سوم:
پاس همدان - شهرداری بم
شهرداری فومن - پتروکیان شوشتر
نفت امیدیه - خیبر خرم آباد
کیمیا فرآیند - بعثت کرمانشاه
خوشه طلایی ساوه - گیتی پسند اصفهان
* تیم شهرداری همدان در این هفت استراحت خواهد کرد.
نکته: برنامه نیم فصل دوم نیز به زودی در سایت فرتاک ورزشی قرار گرفته خواهد شد.
تهیه و تنظیم: "حسین پنبهکار"