زمان شروع نقل و انتقالات نیم فصل روز پنجشنبه مورخ ۱۷ بهمن ۹۸ و زمان پایان نقل و انتقالات روز پنجشنبه مورخ اول اسفند ۹۸ است.تیم های حاضر در این دوره از مسابقات میتوانند با رعایت قوانین و مقررات نقل و انتقالاتی نسبت به ثبت نام ۶ بازیکن واجد شرایط در لیست اسامی تیم خود اقدام نمایند.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته هفتم
شنبه ۵ بهمن ۹۸
یزد لوله – خلیج فارس میناب – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
برق ۳ فاز شیراز – استقلال شوش – ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
یکشنبه ۶ بهمن ۹۸
سپاهان نوین ایذه – آذراب اراک– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ایذه
بویر احمد یاسوج – شاهین بندر عامری – ساعت ۱۴- تختی یاسوج
شهید مولایی قائمشهر – پیشگامان فنون پارس – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ساری
پاس گیلان – فرهنگ ایثار آستارا–– ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری اردبیل – دماوند آمل– – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اردبیل
مهاجر نوین مشهد – کیان تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
آبی پوشان ذوالفقار کاشان – عقاب تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه امیرکبیر کاشان
ستاره سرخ کاشان – نگین سناباد مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کوچکی سفیدشهر
دوشنبه ۷ بهمن ۹۸
تازان تهران – پاراگ تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کلهر شهریار
شهرداری نوشهر – جوان نوین ساری – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر
ویستا توربین تهران – ۰۴ بیرجند– ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
هفته هشتم
جمعه ۱۱ بهمن ۹۸
یزد لوله – سپاهان نوین ایذه – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
استقلال شوش – سپاهان نوین اصفهان – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
شاهین بندر عامری – آذراب اراک – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء اهرم
خلیج فارس میناب – برق ۳ فاز شیراز – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
عقاب تهران – شهرداری اردبیل – ساعت ۱۴- ورزشگاه دوشان تپه تهران
آبی پوشان ذوالفقار کاشان –شهید مولایی قائمشهر– ساعت ۱۴- ورزشگاه امیرکبیر کاشان
دماوند آمل – پاس گیلان – ساعت ۱۴- ورزشگاه اجوارکلا آمل
آذر کوثر تبریز- پیشگامان فنون پارس– ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز
شنبه ۱۲ بهمن ۹۸
پاراگ تهران – ستاره سرخ کاشان – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
تازان تهران – مهاجر نوین مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
نگین سناباد مشهد – شهرداری نوشهر– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
جوان نوین ساری – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ساری
۰۴ بیرجند – کیان تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بیرجند
هفته نهم
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸
بویر احمد یاسوج – استقلال شوش– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی یاسوج
سپاهان نوین اصفهان – خلیج فارس میناب– ساعت ۱۴- ورزشگاه صفائیه اصفهان
برق ۳ فاز شیراز – یزد لوله– ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
سپاهان نوین ایذه – شاهین بندر عامری – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ایذه
شهید مولایی قائمشهر – آذر کوثر تبریز– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ساری
پیشگامان فنون پارس – فرهنگ ایثار آستارا– ساعت ۱۴- ورزشگاه عطر سیب تهران
پاس گیلان – عقاب تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری اردبیل – آبی پوشان ذوالفقار کاشان– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اردبیل
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸
ستاره سرخ کاشان – تازان تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید محمد کوچکی سفیدشهر
کیان تهران – جوان نوین ساری– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کلهر شهریار
ویستاتوربین تهران – نگین سناباد مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری نوشهر – پاراگ تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر
مهاجر نوین مشهد – ۰۴ بیرجند– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
هفته دهم
دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۸
سپاهان نوین ایذه – برق ۳ فاز شیراز– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ایذه
سپاهان نوین اصفهان – یزد لوله– ساعت ۱۴- ورزشگاه صفائیه اصفهان
بویر احمد یاسوج – خلیج فارس میناب– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی یاسوج
آذراب اراک – استقلال شوش– ساعت ۱۴- ورزشگاه آذراب اراک
سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸
۰۴ بیرجند – جوان نوین ساری– ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بیرجند
شهید مولایی قائمشهر – شهرداری اردبیل– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ساری
پاس گیلان – آبی پوشان ذوالفقار کاشان – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
پیشگامان فنون پارس – دماوند آمل– ساعت ۱۴- ورزشگاه عطر سیب تهران
آذر کوثر تبریز – فرهنگ ایثار آستارا– ساعت ۱۴- ورزشگاه مرزداران تبریز
مهاجرنوین مشهد – ستاره سرخ کاشان– ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری نوشهر- تازان تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر
ویستا توربین تهران – پاراگ تهران– ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
کیان تهران – نگین سناباد مشهد– ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کلهر شهریار