مسئول رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران گفت: علی خالدی تبار ملی پوش واترپلوی این شهرستان در سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی، امین دهقان گفت: این ورزشکار در حادثه واژگونی پژو 405 در جاده لیشتر و پنج کیلومتری شهر دوگنبدان از توابع گچساران جان باخت.وی اظهار کرد: علی خالدی با 21 سال سن، سابقه حضور در مسابقات جهانی استرالیا را به همراه تیم ملی واترپلو کشور در کارنامه خود داشت.رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی گچساران گفت: سه فقره تصادف در جاده های این شهرستان در 24 ساعته گذشته تاکنون رخ داده است.

مرتضی گندم کار افزود: این حوادث چهار کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.وی تصریح کرد: تصادف خودروی زانتیا با عابر پیاده در یکی از خیابان های اصلی کوی کارکنان دولت در گچساران در سه شنبه شب منجر به مرگ عابر پیاده شد.گندمکار تصریح کرد: برخورد سه دستگاه خودرو در محور ارتباطی گچساران به بهبهان در منطقه لیشتر در روز گذشته یک کشته و 2 نفر مصدوم داشت .

وی ادامه داد: در ساعت های اولیه صبح روز چهارشنبه در منطقه چهاربیشه دوم یک دستگاه خودرو 405 به داخل کانال پرتاب شد که در این حادثه نیز 2 نفر کشته و یک نفر مصدوم شده است.گندم کار ابراز کرد:: مصدومان به بیمارستان شهید رجایی گچساران منتقل شدند و حال آنان رضایت بخش است.گندمکار بیان کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است. شهرستان 120 هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

 

 

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: واترپلو - علی خالدی -