هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور با برتری رایکا بابل همراه بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و در یکی از مهمترین دیدارها تیم متحول شده رایکا بابل موفق شد در خانه به یک برد ارزشمند دست پیدا کند.

بابلی‌ها که حسابی این روزها پوست اندازی کردند و کادر فنی و مدیریتی خودشان را تغییر کرده می دیدند، موفق شدند شادی و خوشحالی را به هواداران بابلی هدیه دهند.

رایکا در خانه و در استادیوم شهدای هفتم تیر بابل میزبان تیم فوتبال قشقایی شیراز بود . در این دیدار جذاب و تماشایی که زیر بارش شدید باران برگزار شد در نهایت با برتری سر بر دو بابلی ها همراه بود تا رایکا با این برد و با انگیزه ای بالا خودش را از انتهای جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور نجات دهد.

امیرحسین یحیی زاده، مهرداد حیدری (p) و اکبر آفاقی سه گلزن شاگردان هادی شکوری در این دیدار بودند و رضا فیروز زاده گلزن تیم شیرازی بود.

با این پیروزی، رایکا بعد از تغییر در کادر فنی و مدیریتی خودش، از سه بازی اخیر، صاحب ۷ امتیاز شد و با ۱۱ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول جای گرفت و تیم فوتبال قشقایی شیراز هم پس از کسب دو پیروزی با ارزش این بار شکست خورد تا با ۱۲ امتیاز، یک پله بالاتر از نماینده بابل و در رده ۱۲ جدول قرار بگیرد.

رایکا بابل با حضور هادی شکوری بعنوان سرمربی و همچنین اکبر پرهیزکار بعنوان مدیرعامل شوک خوبی گرفته است و حالا با فرار از انتهای جدول به نیمه های جدول رده بندی چشم دوخته است. دو دیدار سخت خارج از خانه در انتظار رایکا بابل است و این تیم برای رسیدن به میانه‌های جدول نیازمند امتیاز گرفتن از این دیدارها است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.