شهرضا

**برگزاری کارگاه آموزش هفت وسیله ورزش همگانی  برای اولین بار در شهرضا

دومین کارگاه آموزشی از سری کارگاه های آموزشی ورزش و سلامت در ماه رمضان در شهرضا برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا  کارگاه آموزشی هفت وسیله ورزش همگانی  با همکاری هیأت ورزش های همگانی و شهرداری شهرضا سوم تیرماه جاری در مکان سالن شهرداری شهرضا  به مسئولیت صحفی رئیس هیأت ورزش های همگانی شهرستان شهرضا و مدیریت کورش دهقان برگزار شد. 
 در این کارگاه عملی تمرینات با توپ بدنسازی،  مدیسین بال ، TRX، نردبان چابکی ، چوب ، طناب زنی و انواع کش، توسط هفت نفر از مربیان شهرضائی در این رشته ها به صورت ورزش عملی و نمایش کلیپ به حاضرین آموزش داده شد.
گفتنی  است هدف از برگزاری این کارگاه، انجام حرکات ورزشی با وسایل ساده و ارزان در منزل ویژه آقایان و بانوان در تمام رده های سنی و در راستای توسعه ورزش و نهایتاً ارتقاء سلامت و نشاط اجتماعی می باشد.  
 
**برگزاری مسابقات شطرنج شهرستانی در شهرضا با شعار "رمز شادابی و نشاط زندگی سلامتی است نه مواد"
مسابقات شطرنج شهرستانی در شهرضا با شعار "رمز شادابی و نشاط زندگی سلامتی است نه مواد" با حضور 35 شرکت کننده در رده های سنی زیر 10 سال، زیر 12 سال و زیر 14 سال از پنجم تیرماه جاری به مدت 5 روز در خانه شطرنج شهرضا برگزار می گردد.گفتنی است داوران این دوره از مسابقات فرزاد جمالی و بهناز کریمی می باشد.
 
**برگزاری مراسم باشکوه یادواره شهدای غواص، نجات غریق وشناگر در استخر دریای شهرضا
مراسم یادواره شهدای غواص، نجات غریق وشناگر در شهرضا با حضور ورزشکاران ورزش های پهلوانی زورخانه ای شامگاه پنجشنبه سوم تیرماه  سال جاری  با حضور بیش از 500 نفر  در مکان استخر دریا  برگزار شد. 
بشیر الصاق مرشد زورخانه با خواندن اشعاری در مدح و منقبت حضرت مرتضی علی (ع)  به اجرای ورزش باستانی پرداخت. گفتنی است در این مراسم  دعای کمیل با صدای محمود شاهچراغی  قرائت گردید.