تعداد ۴نفر از کوهنوردان جوان شهرستان مبارکه به همراه ۵۶نفر دیگر از کوهنوردان از سراسر استان اصفهان قله ۳۸۹۵متری کرکس از توابع نطنز را به صورت شبانه فتح کردند. در این صعود پدرام درخشان،قاسم ایرانپو،حسن صادقی و علی برومند حضور داشتند.

حمید رمضانی به سمت ریاست هیات وزنه برداری شهرستان مبارکه منصوب شد

با پیشنهاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مبارکه  و با صدور ابلاغ از سوی هیات وزنه برداری استان اصفهان ، حمید رمضانی به سمت ریاست جدید هیات وزنه برداری شهرستان مبارکه منصوب شد.

بنا به پیشنهاد داریوش موسوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مبارکه ، از سوی سعید اذری رئیس هیات  وزنه برداری و با صدورابلاغ ، حمید رمضانی به سمت رئیس هیات وزنه برداری شهرستان مبارکه منصوب شد.

در بخشی از متن این ابلاغ خطاب به حمید رمضانی  آمده است، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس هیات وزنه برداری شهرستان مذکور منصوب می‌شوید ، شایسته است ضمن انجام امور محوله و حداکثر ظرفیت های شهرستان تمامی تلاش های خود را انجام دهید .

کارگاه عملی والیبال ویژه بانوان در شهرستان مبارکه برگزار شد

کارگاه عملی والیبال ویژه بانوان با عنوان طراحی تمرین به منظور ارتقای سطح اطلاعات علمی مربیان در سالن ورزشگاه 22 بهمن شهرستان مبارکه برگزار شد.

در این کارگاه که از سوی هیات والیبال شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مبارکه برگزار شد ، بیش از 40 نفر از مربیان شهرستان شرکت کردند.

در این کارگاه یک روزه  قوائد و اصول تحت عنوان نحوه آموزش والیبال وانواع دیریب زدن با توپ به نونهالان و چرخش پیش رفته ی 6 جلو و 6 عقب به صورت عملی توسط راحله آرا یکی از مدرسین فدراسیون آموزش داده شد .