تکلیف نامشخص لیگ برتر فوتسال کشور

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید شمسایی در واکنش به برگزار نشدن لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم چرا  تکلیف لیگ برتر فوتسال را مشخص نمی‌‌کنند این دیگر چه وضعش است همه سرد گم هستیم یک روز مدعی می‌شوند لیگ به صورت رفت برگشت روز دیگر می‌‌گویند متمرکز روزی می‌گویند مجوز برگزاری لیگ را نداریم. مگر فرق فوتسال با سایر رشته‌های سالنی در چه چیزی هست که ما نمی‌دانیم؟

وی گفت: با یک بام دو هوا نمی‌شود کار کرد. آقایان در سازمان لیگ فدراسیون فوتبال باید تکلیف یکسره کنند تا ما بدانیم چکار کنیم بازیکنان و کادر فنی اکثرا تیم‌ها خانواده دارند و تنها منبع درآمدشان از همین راه است.

سرمربی  تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت:  وقتی شرایط کرونا اجازه برگزاری لیگ را به صورت رفت برگشت نمی‌دهد مجبوریم متمرکز لیگ را برگزار کنیم البته من خودم مخالف برگزاری به صورت متمرکز هستم برگزار متمرکز مصدومیت خستگی و… برای بازیکنان به وجود می‌آورد؛ اما چاره چیست؟ مجبوریم لیگ را به طریقی برگزار کنیم تا چرخه فوتسال همچنان بچرخد همانطور که گفتم منبع درآمد اکثرا بازیکنان و کادر فنی باشگاه‌ها از همین فوتسال است.

وی در ادامه تسریع کرد: الان لیگ‌های هندبال والیبال و.. برگزار شده و فوتسال هم نباید از این غافله عقب بیفتاد با برگزار نکردن لیگ، ما داریم فوتسال و آینده تیم ملی را نابود می‌‌کنیم.  بجای اینکه همه بدنبال قاتل بروسلی بگردیم همه مسئولان باشگاه‌ها و مدیران تیم‌ها هم دل و یکصدا برگزاری لیگ را خواستار شویم و بجای سنگ اندازی و متهم کردن هم دیگر به دنبال راهکار مناسب برای برگزاری لیگ باشیم. با توجه به همه گیر شدن شیوه ویروس کرونا در حال حاضر ما شرایطی جز برگزاری لیگ به صورت متمرکز را نداریم.

شمسایی گفت: اگر قرار است لیگ را شروع کنیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تمام تلاش خود را انجام دهند و تکلیف همه را مشخص کنند. بازهم تکرار می‌‌‌کنم و به آقایان می‌‌‌گویم با یک بام دو هوا نمیشه کار کرد یا لیگ را شروع کنند یا به صراحت بگویند لیگ تعطیل تا همه تکلیف خودشان را بدانند از همه همکاران درخواست دارم برای اینکه چرخه فوتسال همچنان بچرخد همگی یکصدا و همدل به همدیگر کمک کنیم تا لیگ را در محیطی آرام برگزار کنیم.

وحید شمسایی، سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان  درباره خبر‌های منتشر شده و این که آیا او از امکان تخصیص ارز دولتی استفاده کرده است یا خیر، اظهار کرد: من در طول دوران زندگی شخصی خودم تا به حال ارز دولتی نگرفته ام و اصلا نمی‌دانم که چه چیزی است. من حتی از موقعیت ورزشی خودم هیچ موقع سوء استفاده نکرده و به آن چیزی که خداوند متعال به من عنایت داشته، قانع بوده ام. جالب است که من اصلا نمی‌دانم وزارت بازرگانی در کدام خیابان هست که بخواهم بروم از آن جا ارز دولتی بگیرم.

او درباره این که برخی می‌گویند شمسایی از نهاد‌های دامی، برای شرکت‌های معدنی استفاده کرده است؛ بیان کرد: همان طور که گفتم من اصلا چنین کار‌هایی انجام نداده ام. من تا به حال ارز دولتی را از نزدیک ندیده ام، چه برسد به این که بخواهم از آن استفاده کنم. خیلی خوشحال می‌شوم که به من بگویید که وزارت صنعت و معدن در کدام خیابان قرار دارد. خداوند متعال بار‌ها در زندگی، الطافش را به من الطافش نشان داده است و حتی برخی اوقات با جیب خالی سعی کردم مالیاتم را به موقع پرداخت کنم. من حدود ۱۲ سال پیش، با یکی از مراجع تقلید راجع به این موضوع ارز دولتی صحبت کردم، زیرا آن را نوعی پولشویی می‌دانستم و به همین دلیل هیچ گاه به سمت منابع ارزی نرفته‌ام.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.