امین پیرعلی ملی‌پوش تیراندازی با کمان تیم سپاهان در گفتگو با روابط عمومی باشگاه سپاهان گفت: از سال ۹۱ تیراندازی با کمان را در رشته ریکرو شروع کردم و در سال ۹۳ به تیم‌ ملی دعوت شدم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیرعلی در خصوص افتخارتش گفت: در طول این ۸ سال که در این رشته ورزشی فعالیت می‌کنم، مقام‌های مختلف در مسابقال لیگ و قهرمانی کشور کسب کرده‌ام و چندی پیش در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک حضور داشتم و مقام چهارم آسیا را کسب کردم.

وی افزود: در سال ۹۷ با تشکیل تیم تیراندازی با کمان سپاهان به عضویت این تیم درآمدم و در همان سال به همراه تیم سپاهان مقام سوم کشور را کسب کردیم.

کماندار تیم سپاهان در خصوص وضعیت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: سپاهان یک باشگاه حرفه‌ای  به معنای واقعی است و در تیم تیراندازی با کمان از ورزشکاران بومی استفاده می‌کند ، امیدوارم در سال‌های آینده با کسب تجربه بیشتر کمانداران سپاهان و تقویت این تیم، شاهد قهرمانی سپاهان در کشور باشیم.

پیرعلی گفت: تیمداری سپاهان در رشته تیروکمان باعث بالا رفتم انگیزه ورزشکاران این رشته در اصفهان شده است.

وی تصریح کرد: با بازگشت آقای ساکت ، برنامه‌های باشگاه با انسجام و نظم بهتری در حال اجرا است و درباره تیر و کمان هم قول‌های خوبی داده شده و قرار است آکادمی تیر و کمان سپاهان راه اندازی شود تا دیگر دغدغه محل تمرین را نداشته باشیم.

پیرعلی در پایان گفت: باشگاه سپاهان نگاه خوبی به تمامی رشته‌های ورزشی دارد و امیدواریم این نگاه ویژه‌تر شود و حمایت‌ها از رشته‌های مدال‌آور در مسابقات لیگ و رقابت‌های آسیایی بیشتر شود تا بتوانیم بیش از پیش شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.