مدیر باشگاه هندبال 74 در گفت وگو با فرتاک ورزشی خبر از حضور قدرتمندانه این تیم در لیگ دسته اول کشور داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میلاد صفری مدیر باشگاه آقایان هندبال ۷۴ در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی اظهار کرد: پس از مدت ها و به همت باشگاه هندبال ۷۴ کرمانشاه می‌خواهیم نماینده شایسته‌ای برای استانمان در لیگ دسته اول کشور باشیم.

وی افزود: با رایزنی‌های انجام شده مقرر شد باشگاه هندبال۷۴ به عنوان نماینده کرمانشاه در مسابقات دسته اول باشگاه‌های کشور شرکت کند.

photo_2021-11-09_19-46-39

مدیر باشگاه هندبال ۷۴ گفت: در دوماه گذشته سعی کردیم با اعلام فراخوان به تمامی شهرستان‌های استان بازیکنان واجد شرایط را جهت شرکت مسابقات شناسایی کنیم و با انجام تمرینات منسجم رفته‌ رفته بازیکنان را به مرز آمادگی برسانیم.

صفری ادامه داد: فلسفه باشگاه ما به کار‌گیری تمامی پتانسیل‌های هندبال در استان کرمانشاه و پرورش استعداد‌های کشف نشده در هندبال پایه استان خواهد بود تا در سال های آینده نظاره‌گر این باشیم که باشگاه با تمامی بازیکنان آکادمی خود در مسابقات رده‌های سنی مختلف شرکت کند  و با حفظ تیم از عرصه مسابقات محو نشود.

صفری‌خاطر نشان کرد:طی نامه ابلاغی فدراسیون مسابقات هندبال لیگ دسته اول کشور با حضور بیست تیم در دهه اول آذر ماه آغاز و در دو دوره و به صورت متمرکز برگزارخواهد شد و ما سعی کرده‌ایم تا با جذب بازیکنان بومی خود از سراسر استان تیم را آماده حضوری مقتدرانه در مسابقات کنیم.

پروین احمدیان مدیرعامل و موسس باشگاه ۷۴  نیز اعلام کرد: حدود دو سال از تاسیس باشگاه هندبال ۷۴ می‌گذرد و باشگاه ما تنها باشگاه فعال کرمانشاه در دو رده آقایان و بانوان می‌باشد که با یاری مسئولان ورزش استان، بخش‌های‌خصوصی و دولتی می‌توانیم از پتانسیل بومی موجود در استان نهایت استفاده را داشته و شاهد شکوفایی مجدد ورزش پر هیجان هندبال در تمامی رده‌ها باشیم .

احمدیان در پایان از تمامی مسئولان‌دولتی، خصوصی، خیرین، نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و تمامی دوستداران ورزش کرمانشاه  درخواست کرد با توجه ویژه به این تیم که تمامی عوامل و بازیکنان آن از جوانان شایسته این شهر و دیار تشکیل شده‌اند حمایت کنند تا هم به وظیفه اجتماعی خود در قبال شهرمان عمل کرده و هم نقش کوچکی در تزریق شادی و شور نشاط در جوانان ورزشکار کرمانشاه داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.