حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلا و نقره المپیک و سه طلا، یک نقره و یک برنز جهان، در یک اقدام فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، اقدام به ساخت سالن کشتی در زادگاه خود کرده است و خانه کشتی حسن یزدانی با نام حضرت علی (ع) به زودی در منطقه لپو صحرا جویبار مازندران زادگاه این قهرمان المپیک و جهان افتتاح می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلا و نقره المپیک و سه طلا، یک نقره و یک برنز جهان، در یک اقدام فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، اقدام به ساخت سالن کشتی در زادگاه خود کرده است.

یزدانی با وجود اینکه در اردو‌های تیم‌های‌ملی حضور دارد و تمام تمرکز خود را برای کسب آمادگی بیشتر به منظور افتخارآفرینی در میادین مختلف گذاشته است، اما خارج از تمامی این سختی‌ها و درگیری‌ها، زادگاه خود، نونهالان و نوجوانان مستعد جویباری را فراموش نکرده و به منظور به ظهور رسیدن و پیدایش یزدانی‌های دیگر اقدام به ساخت خانه‌کشتی با هزینه شخصی کرده است.

این کشتی‌گیر با اخلاق و بزرگ همت کشورمان که علاقه‌مندان زیادی را در جهان و کشورمان با نمایش کشتی‌های دلپذیر به خود جذب کرده است با دریافت وام نسبت به ساخت این سالن اقدام کرده و تمامی هزینه‌های ساخت سالن از سوی این قهرمان بزرگ کشتی جهان پرداخت شده است.

با توجه به ارادت ویژه این پهلوان کشتی کشورمان به مولای متقیان امیرالمومنین علی (ع) قرار است به زودی این خانه کشتی با نام خانه کشتی حضرت علی (ع) در جویبار افتتاح شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.