دو وزنه‌بردار کشورمان که با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده بودند، در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری آشتی کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری درباره حاشیه به وجود آمده بین کیانوش رستمی و علی هاشمی ظهر امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون برگزار شد. در این جلسه طرفین نظرات خود را بیان کردند و در پایان با یکدیگر آشتی کرده و فدراسیون را ترک کردند.

 

دکتر مولازاده سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری درباره این جلسه گفت: جلسه خیلی خوبی برگزار شد و در دوره‌های جدید کمیته انضباطی هدف اصلی ما حفاظت از سرمایه‌های ملی است. کمیته‌های انضباطی دنبال حاشیه نیستند. وزنه‌برداری رشته سختی است و در اردوهای تیم ملی فشار روانی قطعاً بیشتر خواهد شد. همانطور که عرض کردم هدف ما حفاظت از این عزیزان است. تک تک این عزیزان که در سراسر ایران تمرین می‌کنند مورد حمایت ما هستند.

 

وی ادامه داد: توصیه‌های لازم به این ورزشکاران عزیز داده شد. برخورد این دوستان هم با هم خوب بود و حرف‌های‌شان را زدند. ما مطالب را شنیدیم و نتیجه نهایی به‌زودی صادر خواهد شد. درباره مسائلی که در اردو پیش می‌آید، خستگی و بار روانی را در نظر گرفتیم. طرفین در جلسه از یکدیگر رسماً عذرخواهی کردند و در حضور سرپرست فدراسیون و سایر دوستان این اتفاق افتاد. خدا را شکر برنامه به شکل خوبی پیش رفت و دو طرف از اتفاقاتی که افتاده بود ابراز ندامت کردند.

وزنه‌برداری , کیانوش رستمی , وزنه‌برداری , کیانوش رستمی ,

 

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.