ملی پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: دیدار با عراق مهمترین بازی ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و به نوعی کلید راهیابی ما به این مسابقات است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی فوتبال ایران بعد از دو پیروزی برابر هنگ کنگ و کامبوج، در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به سد محکمی به اسم بحرین برخورد کرد تا نخستین شکست ایران در این مسابقات و اولین شکست ویلموتس با تیم ملی ایران شکل گیرد. ملی پوشان کشورمان در چهارمین و یکی از حساس ترین بازیهای خود در این مسابقات، روز پنجشنبه میهمان تیم ملی عراق در کشور اردن هستند.

مهدی پاشازاده اظهار داشت: این حساس ترین بازی ایران در این مسابقات است و اهمیت این بازی آنقدر بالا هست که بتوان گفت کلید صعود به جام جهانی می‌باشد.

وی اضافه کرد: اگر عراق را شکست دهیم، می‌شود گفت همه چیز به روال عادی باز می‌گردد و می‌توان به پیروزی برابر این تیم و بحرین در ایران امیدوار بود تا بدون دردسر از گروه صعود کنیم. در غیر این صورت کار تیم ایران برای صعود از همین گروه مقدماتی به اما و اگر خواهد کشید.

ملی پوش سابق کشورمان بیان داشت: مقابل بحرین در باد پیروزی پر گل کامبوج خوابیده بودیم و فکر کردیم الان باید به این تیم هم گل‌های زیادی بزنیم و غافلگیر شدیم و شکست را پذیرفتیم. شکستی که امیدوارم برای تیم فوتبال ایران گران تمام نشود. ان‌شاءالله که این اشتباه مقابل عراق تکرار نمی‌شود و بچه‌های ما با همه توان از همان دقیقه اول کار خواهند کرد.

پاشازاده در ادامه بیان داشت: اگر ان‌شاءالله از این گروه صعود کنیم، در مرحله بعدی اگر نگوییم کارمان ساده تر است، حداقل می‌توان گفت به دشواری این مرحله نیست. 

مدافع پیشین تیم ملی ایران گفت: الان که ۴ تیم مستقیم از آسیا به جام جهانی می‌روند قائدتا شانس تیم ایران خیلی زیاد می‌شود و باید از این شانس بالا استفاده کرد. آمار و ارقام می‌گوید ایران بهترین تیم فوتبال آسیا است و ما باید در عمل هم این بهترین بودن و اول بودن در رنکینگ را نشان دهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.