کنفدراسیون فوتبال آسیا، در پایان نظرسنجی خود به معرفی تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ پرداخت که در این بین نام چهار بازیکن پرسپولیس و سه بازیکن استقلال به چشم می‌خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کنفدراسیون فوتبال آسیا از چندی قبل در نظرسنجی‌های مختلف به انتخاب برترین بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ در خطوط مختلف پرداخت که در پایان این نظرسنجی از تیم منتخب رونمایی کرد.

در این نظرسنجی، علیرضا بیرانوند از پرسپولیس به عنوان دروازه‌بان برتر انتخاب شد. وریا غفوری از استقلال، پدرو میگوئل و عبدالکریم حسن از السد و شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس بازیکنان خط دفاعی این تیم منتخب بودند.

فرشید اسماعیلی از استقلال، سیامک نعمتی از پرسپولیس و ژاوی هرناندز از السد به عنوان بازیکنان خط دفاعی این تیم منتخب قرار گرفتند.

علی علیپور از پرسپولیس، مامه تیام از استقلال و بغداد بونجاح از السد هم نفرات خط حمه این تیم منتخب بودند. این انتخاب از نگاه هواداران صورت گرفت.

همچنین از نگاه کارشناسان، علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده، لی یوونگ، لی کوئپنگ؛ ژاوی، سرنجینهو، ریکاردو گولارت، یوسف العربی، بغداد بونجاح و دامیانوویچ در تیم منتخب قرار گرفتند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.