سرمربی تیم ملی ایران گفت: بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است، باید فکری به حال این موضوع شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دراگان اسکوچیچ در حاشیه کلاس دانش‌افزایی مربیان خراسانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خیلی خوشحالم که برای مربیان خراسانی کلاس آموزشی برگزار می‌کنم و از این کار انرژی زیادی دریافت خواهم کرد. 

سرمربی تیم ملی درخصوص مباحث مطرح شده در این کارگاه، عنوان کرد: در این کارگاه در مورد مربی‌گری صحبت کردم، چراکه آموزش مربی‌گری پایان ندارد و همیشه باید خود را بروز کنیم، هدفم از حضور در مشهد تماشای دیدار فینال جام حذفی است، چراکه جزو وظایفم است بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی را تماشا کنم. 

وی افزود: کرونا باعث عدم برگزاری بسیاری از بازی‌ها و افت سطح لیگ برتر شده است، اما تلاش کردیم تمام بازی‌ها را آنالیز کنیم تا کیفیت تیم ملی را ارتقا پیدا کند.

اسکوچیچ با بیان اینکه مشکلات تیم ملی را شناسایی کرده و در صدد برطرف کردن آن‌ها هستیم، خاطرنشان کرد: بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده، باید فکری به حال این موضوع شود ابتدا باید فلسفه بازی خودم را برای بازیکنان شرح داده و انرژی خودم را به آنها منتقل کنم.

اسکوچیچ با بیان اینکه تاریخ برگزاری اردوها به خاطر شرایط کرونا غیرقابل پیش‌بینی شده، اظهار کرد: بزودی در خصوص برگزاری اردوها تصمیم گیری می‌شود، البته این به شرایط کرونا نیز برمی‌گردد.

سرمربی تیم ملی فوتبال با اشاره به اینکه بازی نخست تیم ملی در ماه اکتبر قطعی شده و برگزار خواهد شد، گفت: روی این موضوع تمرکز خواهیم کرد تا ببینیم کدام بازیکنان عملکرد خود را ارتقا خواهند داد و شرایط چطور پیش خواهد رفت، تلاش می‌کنیم شرایط را بهتر کنیم.

وی در خصوص صعود تیم ملی به مرحله بعد انتخابی جام جهانی، خاطرنشان کرد: این جا نیامده‌ام که وقتم را تلف کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.