پرسپولیس آماده ترین تیم غرب آسیا

به گزارش فرتاک ورزشی،

قاسم حدادی فر در خصوص وضعیت فعلی ذوب‌آهن گفت: ما تمرینات را زیر نظر کادر فنی دنبال می‌کنیم، فکر می‌کنم فصل جدید برای ذوب‌آهن یک فصل متفاوت باشد چون بسیاری از بازیکنان ما جدا شده‌‌اند که البته دوست داشتیم بمانند ولی شرایط اقتصادی طوری شده که مسائل مالی هم برای بازیکنان مهم است. من برای بازیکنان جدا شده آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بازیکنان جدید ذوب‌آهن نیز عملکرد خوبی در تیم ما داشته باشد. البته هنوز به جذب بازیکن جدید نیاز داریم و امیدوارم با تیمی پرقدرت راهی فصل جدید شویم.

قاسم حدادی فر در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول دارد رحمان رضایی یک انتخاب پرریسک برای ذوب‌آهن بود؟» تاکید کرد:

ذوب‌آهن برای فصل جدید ۷۰ درصد از بازیکنان فصل گذشته را از دست داده و طبیعتا چالش سختی در انتظار رحمان رضایی خواهد بود. البته همه ما به این مربی کمک می‌کنیم تا در ذوب‌آهن موفق باشد و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

قاسم حدادی فر در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص عملکرد موفقیت‌آمیز پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد:

من بازی‌های اخیر پرسپولیس را دیدم و به نظرم آنها آماده‌ترین تیم در غرب آسیا هستند. به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بابت نتایج اخیر این تیم تبریک می‌گویم و امیدوارم پرسپولیس با راهیابی به فینال لیگ قهرمانان در نهایت به قهرمانی آسیا برسد. فوتبال ما در حال عقب افتادن از فوتبال آسیا است و قهرمانی پرسپولیس می‌تواند یک اتفاق خوب برای فوتبال ایران باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.