نیازمند نتیجه شایستگی خود را خواهد دید

لیگ نوزدهم با فراز و نشیب‌هایی که داشت به پایان رسید و آمار و ارقام به جا مانده از این فصل از رقابت‌های فوتبال ایران گویای عملکرد تیم‌ها و بازیکنان بوده است که برخی از آنها فراتر از حد انتظار ظاهر شده و درخشیدند و خیلی‌ها هم در حد و اندازه نام خود ظاهر نشدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از ستاره‌های لیگ نوزدهم بدون شک پیام نیازمند بود که توانست با عملکرد درخشان و بدون نوسان در طول فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای از خودش به جا بگذارد و رکورد کلین شیت تاریخ لیگ برتر و بیشترین تعداد کلین شیت در لیگ نوزدهم را به نام خود ثبت کند و در تمام سایت‌های آنالیز و رسانه‌ها گلر برتر فصل شناخته شد.

نیازمند ساعاتی پیش با دعوت از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی در اولین فهرست اعلام شده سرمربی کروات قرار داشت و مثل اردوهای قبلی یکی از گلرهای ملی‌پوش خواهد بود که قرار است در اردوی پیش روی تیم ملی کنار سایر ملی‌پوشان حضور داشته باشد.

این دعوت از نیازمند به تیم ملی شاید از دعوت‌های قبلی او متفاوت باشد و شنیده‌ها حاکی از آن است که اینبار پیام دیگر از روی نیمکت کار همبازیان خود را دنبال نمی‌کند و اسکوچیچ قصد دارد او را به ترکیب اصلی بیاورد و در قامت گلر شماره یک تیم ملی او را آزمایش کند.

عملکرد نه چندان خوب بیرانوند در دیدارهای قبلی تیم ملی خصوصاً دو بازی مقابل عراق و بحرین در کنار نیمکت نشینی او در آنتروپ بلژیک حتی دعوت او به اردوی جدید را در هاله‌ای از ابهام قرار داده و اگر دعوت هم شود دیگر مثل سابق گلر بی چون و چرای ترکیب اصلی نیست و موقعیت ثابت گذشته را ندارد.

ظاهراً اسکوچیچ می‌خواهد تغییراتی در ترکیب اصلی تیم ملی اعمال کند و بازیکنان جدیدی به نفرات اصلی اضافه کند و یکی از آنها نیازمند است و باید شاهد نمایش شماره یک جدید تیم ملی در دیدارهای اخیر باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.