رحمان رضایی: از آپشن های لحاظ شده راضی هستم

نشست خبری رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان با همکاری هیئت فوتبال استان اصفهان به صورت مجازی برگزار گردید.

به گزارش فرتاک ورزشی ، رحمان رضایی عصر امروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار  تیم ذوب آهن در مقابل فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال اظهار داشت؛ تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و در مجموع وضعیت بدنی و روحی بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارد.

 بهترین اتفاق اضافه شدن حدادی فر به تیم می باشد که امیدواریم بتوانیم نهایت استفاده را از حضور قاسم حدادی فر داشته باشیم.

تعدادی از نفرات مد نظرمان به علت مشکلات مالی و سایر دلایل جذب نشده اند اما از دیگر نفرات با توجه به آپشن های که برای تیم لحاظ گردید راضی هستم.خرید های جدید بازیکن خوبی هستند امیدوارم این نفرات جدید تمام قابلیت های خودشان را نشان بدهند تا بتوانیم به اهدافمان نزدیک شویم.  با توجه به لیگ طولانی امسال که در پیش داریم به علت بازی های ملی و موارد بهداشتی قابل پیشبینی نیست در پایان رقابت ها در چه جایگاهی قرار بگیریم.

کادر تیم ذوب هنوز تکمیل نشده و پافشاری زیادی در تکمیل کادر انجام داده ام و امیدوارم در هفته آینده بتوانم کادر تیم را کامل کنیم.

مطمئنم هواداران دلسوز تیم هستند.

انها همیشه دوست دارند تیم در بهترین شرایط باشد، هواداران از هر لحاظ آنها از همه بیشتر دلسوز تیم ذوب آهن هستند، تمام شرایط را لحاظ میکنیم که بعد از هر بازی با روحیه خوب از عملکرد تیم روبرو شوند.

در ادامه رحمان رضایی در پاسخ به حل مشکلات گلزنی باشگاه ذوب آهن که با توجه به دیدار های تدارکاتی پرسیده شده بود با خنده تلخی این چنین اظهار داشت؛ هنوز بازی انجام نشده که بدانیم مشکلاتی در خطوط مختلف تیم داریم اما اگر در آینده مشکلی بود برای حل آن مشکل تلاش خودمان را خواهیم کرد.

 لازم به ذکر است در سه بازی تدارکاتی گذشته ذوب آهن این تیم فقط یک گل به ثمر رسانده و باید دید در رقابت فردا در مقابل فولاد خوزستان شرایط گلزنی این تیم چگونه خواهد بود

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.