تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه این روزها در حال آماده سازی خود برای رقابت های فصل جدید است.

به گزارش فرتاک ورزشی،تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه که دومین فصل حضور خود در لیگ دسته یک را تجربه می‌کند پس از اینکه فصل گذشته را به عنوان یک تیم مدعی و پدیده به پایان رساند حالا در این فصل با توجه به جدایی هایی پی در پی بازیکنان کادر فنی و حتی کادر مدیریتی تیم گویا این تیم به یک تیم عادی تبدیل شده است و شاید در این فصل دیگر آن تیم مدعی فصل گذشته را در رقابتها نبینیم.

هدایت خوشه طلایی ساوه در این فصل به سهراب بختیاری زاده سپرده شده است که فصل گذشته نه همراه استقلال خوزستان و نه  شهر خودرو هیچ موفقیتی به دست نیاورد تا حالا در تیم خوشه طلایی ساوه به دنبال تحقق رویاهای خود باشد.

بختیاری زاده در این فصل ابوالفضل ابراهیمی، اسماعیل پوردرویش، محمدامین کاویانی، حسین دوستدار، علی گودرزی، حامد حیدری، علی محمد چراغی، روح الله نعمتی و فرشید پاداش را به خدمت گرفته است و تنها با رحمان عبادزاده، سجاد اژدر، احسان پورشیخعلی،علی مغنمیان و محمد خزایی تمدید کرده است.

ولی در مقابل جدایی های این تیم خودش یک تیم را تشکیل می‌دهد که شامل

حسن مرادی فر، محمد سرفراز، بهزاد داوودی، اصغر نصیری، محمد چهارمحالی، رسول ناصربخت، ابوطالب قنبری زاده، مصطفی نوروزی، محمد قنبری، وحید عزیزی و نادر هوشیار می‌شود.

حالا هواداران ساوجی منتظر هستند تا با شروع رقابت ها چهره‌ی جدید تیم خود را مشاهده کنند.

 

*گزارش از امیرحسین نیری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.