محمدرضا خاکی با عقد قراردادی یک ساله به جمع بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پیوست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از به روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن، محمدرضا خاکی با عقد قراردادی یک ساله به جمع بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان  پیوست.

وی که سابقه بازی در تیم‌های ملوان انزلی، سایپا، مقاومت تهران  و آلومینیوم اراک را در کارنامه دارد از نوجوانی در رده‌های نوجوانان و جوانان لباس تیم ملی را در برکرده است.

 وی که سابقه بازی در سن ۱۶ سالگی در سایپای مجید جلالی را دارد و در دوران سربازی  با تیم  مقاومت تهران قهرمانی جوانان و امید استان تهران را نیز در سابقه کاری خود ثبت کرده؛ وی که پیش از ذوب‌آهن دو فصل لیگ دسته یک را با آلومینیوم اراک طی کرده است، اظهار داشت: از آنجایی که رحمان رضایی در دورانی که بازیکن بود، یکی از بهترین مدافعان ایران بوده و تجربه حضور در لیگ اروپا را دارد فرصت بسیار خوبی برای من فراهم آمده تا در کنار وی و مدافعان و بازیکنان با تجربه ای همچون قاسم حدادی‌فر و وحید محمدزاده  باشم.

مدافع جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: در همین دو هفته  متوجه شدم که  مجموعه باشگاه ذوب‌آهن مجموعه‌ای منظم است و  حضور در  این فضا آرزوی هر بازیکنی است.

وی ادامه داد: در باشگاه ذوب‌آهن برای من یک فرصت استثنایی است تا  به هدف‌های بزرگم برسم؛ مهمترین دلیلی که من به تیم ملی دعوت نشدنم حضورم در لیگ دسته یک بود و امسال با حضودر ذوب‌آهن علاوه بر بالابردن سطح فنی و تکنیکی می‌توانم شانس حضوردم در نتیم ملی را افرایش بدهم.

خاکی در پایان گفت : از باشگاه ذوب‌آهن و رحمان رضایی که به من اطمینان کردند و مرا دعوت به همکاری کردند تشکر می‌کنم  و امیدورام که با عملکرد خوبم بتوانم پاسخ مناسبی با این اطمینان بدهم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.