سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تدارکاتی تیم خود برابر شهید قندی یزد این بازی را برای آمادگی هرچه بیشتر تیم خود بسیار مفید دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تدارکاتی تیم خود برابر شهید قندی یزد این بازی را برای آمادگی هرچه بیشتر تیم خود بسیار مفید دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رضا مهاجری در پایان این بازی که به تساوی یک بر یک رسید گفت: بچه های ما با وجود اینکه بدن هایشان هنوز سنگینی دوران بدنسازی را دارد در این بازی خوب تلاش کردند و زدن یک گل و گرفتن یک پنالتی برابر تیمی که بسته بازی می کند نشان می دهد تا حدودی بچه ها به خوبی برنامه ها را در زمین پیاده کردند.

وی افزود: انتقاد اصلی من به بچه های تیم در این بازی مدیریت بعد از گل آن ها بود که متاسفانه نتوانستند آن را انجام دهند و نیاید در بازی هایی که به سختی دفاع حریف را باز می کنیم و گل می زنیم اینگونه راحت دروازه خود را باز شده ببینیم و نفرات جانشین ما باید بهتر از این کار کنند.

مهاجری با بیان اینکه تیم او روز به روز هماهنگ تر می شود گفت: بهرحال همه ما می دانیم کجا هستیم و برای چه کاری اینجا حضور داریم اما تیم تازه تشکیل شده است و باید مرحله به مرحله قدم بردارد و من امیدوارم با شروع بازی ها تیم به مرز آمادگی بیشتری هم برسد.

سرمربی تیم مس با اشاره به زمان پایان نقل و انتقلات در دوم آذر ماه گفت به احتمال زیاد یک مدافع دیگر به جمع تیم مس اضافه خواهد شد.

مهاجری در رابطه با احتمال تعویق دوباره مسابقات لیگ یک به دلیل تداوم شیوع کرونا گفت: بازی های لیگ یک به اندازه کافی عقب افتاده است و قرار هم نیست مسئله کرونا ظرف یکی، دو ماه حل شود. من فکر می کنم اگر بازی ها به عقب بی افتد تیم ها بی انگیزه خواهند شد به خصوص تیم هایی که کار خود را به موقع و زود شروع کردند از همین رو به نظر من باید بازی ها را با رعایت پروتکل های بهداشتی در موعد اعلام شده برگزار نمایند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.