سرمربی خیبر خرم آباد به انتقاد از اتفاقات حاشیه‌ای و داوری دیدار تیمش مقابل استقلال ملاثانی پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید روانخواه درباره نتیجه دیدار مقابل استقلال ملاثانی و شکست در این بازی گفت: از نظر فنی باید بگویم که باید روی بازی تسلط می‌داشتیم و طبق آن ایجاد گل می کردیم و به نتیجه می رسیدیم. ما تمام کارها را کردیم اما موقعیت ما گل نشد. در بازی قبلی پنالتی و این بازی هم روی موقعیت نه چندان خطرناک نتیجه را واگذار کردیم در شرایطی که مساوی هم راضی نبودیم.متاسفانه دو هفته داوری ها روی بازی ما تاثیر گذاشته اما باید شرایط را بپذیریم و راهی به جز پیشرفت نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: وقتی تیم ملاثانی که به این شکل بازی را می برد ما چرا با این کیفیت برنده نشویم. ما واقعا موقعیت هایی ایجاد کردیم که برای بردن بازی کافی بود اما توپ وارد گل نشد. باید اعتمادبنفس بازیکنان بیشتر شود.

روانخواه درباره اتفاقات کنار زمین گفت: خنده دار است که در تیم های لیگ یک کشور، با بودجه چند میلیاردی چنین فرهنگی را می بینید. برای ما هم این اتفاقات عجیب و غریب است. اینکه بازیکن در حال خروج از زمین است اما سرمربی حریف آرنج او را نگه می دارد تا بزند به صورت بازیکن. من چنین چیزی را هیچ کجای دنیا ندیدم. در صورتی که ما سعی کردیم جز احترام رفتاری نداشته باشیم. کار حریف از اول این بود که به دنبال حاشیه باشد. اما نمی گویم این برد حق شان نبوده و ما می توانستیم شرایط را به شکلی پیش ببریم که برنده باشیم.

سرمربی خیبر خرم آباد درباره عملکرد داوری در این بازی گفت: چه این هفته و چه هفته گذشته من تا به حال درباره داوری حرف نزدم. تنها چیزی که من دیدم این است که با شرایط کنونی هیچ استعدادی برای پیشرفت داوری نمی بینم. شما باید خلاقیتی از داور ببینید که چنین چیزی وجود نداشته است. در هر صورت به نظرم این است که کمیته داوری تفکری برای شرایط حساس ندارد و داورانی که تازه به دنبال یادگیری داوری هستند را برای این مسابقات می گذارند. امیدوارم به شکلی پیش برود تا ما دیگر دچار ضربه نشویم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.