محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه در گفت وگو با میزان، در خصوص شرایط این روزهای باشگاه سپاهان اصفهان ، اظهار داشت: سیاست گذاری نوینی در باشگاه درحال اجراست که در این مسیر بتوانیم از توانایی ها و ظرفیت بازکنان ماندگار و وفادار به سپاهان بتوانیم استفاده کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا ساکت درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان گفت: کادرفنی خوبی با حضور محرم نویدکیا بسته شده و بازیکنان توانمند سال های گذشته نیز به همراه و بخشی از بازیکنان تیم های پایه در تیم حضور دارند. همه اینها موجب تحولاتی در رویکرد های مختلف فوتبال ایجاد می کند که به بخش پایه و کشف استعداد ها در گستره استان توجه بیشتری داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درخصوص عملکرد تیم فوتبال این باشگاه از ابتدای فصل بیستم تاکنون، تصریح کرد: همانطور که همه مشاهده کردند، یک متدولوژی جدیدی از لحاظ فنی در فوتبال شاهد هستیم و این بسیار مورد توجه و مثبت ارزیابی می شود.

ساکت خطاب به هواداران سپاهان و انتظارات آنها در پایان فصل خاطرنشان کرد: همیشه تلاش ما بر قدرتمندی و کسب افتخار بوده و برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

به گزارش میزان، تیم فوتبال سپاهان از ابتدای فصل تاکنون از 4 بازی، 7 امتیاز کسب کرده و در رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد که البته شرایط این تیم از لحاظ کسب امتیاز با تیم های استقلال، نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان برابر است. طلایی پوشان فردا (یکشنبه) نیز به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهند رفت که امتیاز این بازی برای ارتقا رتبه آنها در جدول بسیار حائز اهمیت است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.