مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: باشگاه سپاهان هیچ گونه دخل و تصرفی در برنامه ریزی سازمان لیگ برای بازی با ماشین سازی نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا فتاحی، در خصوص اعتراض باشگاه ماشین سازی تبریز نسبت به جابه‌جایی زمان انجام مسابقه مقابل سپاهان اظهار داشت: از دو هفته پیش به ما اعلام کردند که بازی شما روز نهم دی است. در آن روز هنوز نه برفی آمده بود و نه بازی ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان برگزار شده بود. روزی که در تبریز برف آمد، سهیل مهدی به ما گفت که بازی شما روز دهم برگزار می‌شود.

فتاحی ادامه داد: حدود سه روز قبل با ما تماس گرفتند و گفتند بازی شما همان روز نهم برگزار می‌شود چون تراکتور و شهر خودرو روز دهم در تبریز بازی دارند و نمی‌توانند دو بازی را در یک روز برگزار کنند. این در شرایطی است که بازی ما با تراکتور یک روز عقب افتاد و بعد از آن هم گفتند چون در اصفهان با سایپا بازی دارید، این مسابقه به عقب نمی‌افتد. از طرفی بازی تراکتور و مس رفسنجان را هم به خاطر سفر تراکتور یک روز عقب انداختند.

مدیر تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: با این حساب، باشگاه سپاهان هیچ گونه دخل و تصرفی در برنامه ریزی سازمان لیگ برای بازی با ماشین سازی نداشته است. سیاست ما همان طور که روی نیمکت تیم‌مان آرامش وجود دارد، ادامه کار با آرامش است و دوست نداریم به اتهام‌زنی و رفتارهای حاشیه‌ای در رسانه‌ها دامن بزنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.