تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه آزادی مقابل سپاهان متوقف شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از ساعت 16:30 امروز در دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این مسابقه با تساوی بدون گل تمام شد.

با این نتیجه سومین تساوی متوالی سرخ پوشان پس از فینال لیگ قهرمانان رقم خورد تا آنها 11 امتیازی شده و در آستانه دربی در همان رده دهم بمانند. سپاهان با ثبت دومین تساوی متوالی خارج از خانه اش 15 امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد.

در این بازی حامد لک با درخشش خود مانع از شکست سرخپوشان شد.

داور : اشکان خورشیدی

کمک‌ها : حسن ظهیری – فرهاد مروجی

کارت زرد : کی روش استنلی و سروش رفیعی از سپاهان، یحیی گل محمدی(سرمربی) و علی شجاعی از پرسپولیس

کارت قرمز :

گل‌ها :

ترکیب پرسپولیس : حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید‌جلال حسینی، علی شجاعی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی(1+90- مهدی عبدی) میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری، امید عالیشاه(80- سعید حسین پور)

سرمربی : یحیی گل محمدی

ترکیب سپاهان : پیام نیازمند، محمدرضا مهدی‌زاده، گئورگی گولسیانی، امید نورافکن(74- شایان مصلح) مرتضی منصوری، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی(74-محمدرضا خلعتبری) کی‌روش استنلی(45- محمد محبی) و سجاد شهباززاده(1+90- جلال الدین علی محمدی)

سرمربی : محرم نویدکیا

دقیقه 4

پاس رو به عقب امید نورافکن درون محوطه جریمه پرسپولیس به سجاد شهباززاده رسید اما ضربه کم دقت وی با اختلاف زیاد از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه 33

ارسال امید عالیشاه روی دروازه سپاهان در اختیار پیام نیازمند قرار گرفت.

دقیقه 78

ارسال بازیکن پرسپولیس از سمت راست زمین سپاهان با ضربه سر پهلوان روی دروازه نیازمند فرود آمد.

ارسال ضربه ایستگاهی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر کی روش استنلی در اختیار حامد لک قرار گرفت.

دقیقه 38

سرخوردن علی شجاعی سبب شد توپ در سمت راست زمین پرسپولیس به محمدرضا حسینی برسد اما ضربه وی از زاویه بسته به تور کنار دروازه لک برخورد کرد.

دقیقه 39

پس از توپ ربایی دانیال اسماعیلی فر توپ بین وی و کی روش استنلی یک و دو شد و در نهایت ضربه اسماعیلی فر با اختلاف کمی از کنار تیر عمودی سمت چپ دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

دقیقه 45 

روی یکی از معدود نفوذهای پرسپولیس به محوطه جریمه سپاهان، پیام نیازمند زودتر از احمد نوراللهی به توپ رسید تا جلوی فرصت سرخ‌پوشان را بگیرد.

دقیقه 49

ارسال سروش رفیعی با ضربه سر سجاد شهباززاده بیرون رفت اما قبل از آن اشکان خورشیدی خطای بازیکن سپاهان روی مدافع پرسپولیس را اعلام کرده بود.

دقیقه 61

در اولین و جدی ترین موقعیت پرسپولیس از ابتدای بازی پاس سیامک نعمتی به احسان پهلوان رسید اما نیازمند  ضربه وی در حالت  بدون تعادل را دفع کرد.

دقیقه 68

پاس بلند نعمتی با تعلل محمدرضا مهدی زاده به پهلوان رسید و این بار ضربه وی با واکنش خوب نیازمند راهی کرنر شد.

دقیقه 83

ضربه سروش رفیعی با اختلاف بسیار اندکی از کنار تیر عمودی سمت چپ دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

دقیقه 85

شوت شجاد شهباززاده با واکنش لک به تیر دروازه سپاهان برخورد کرد و در ریباند هم دروازه بان پرسولیس باعکس العملی زیبا مانع گلزنی محمد محبی از درون شش قدم شد. در نهایت ضربه بازیکن زردپوشان از بالای دروازه بیرون رفت. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.