دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، یک بر یک مساوی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان از ساعت ۱۵ روز یکشنبه در ورشگاه نقش جهان برگزار شد و در پایان هر ۲ تیم به نتیجه یک بر یک رضایت دادند.

در این دیدار مُعوقه از هفته نهم لیگ برتر، طلایی پوشان از همان ابتدا حملاتی را روی دروازه حریف تدارک دیدند که موفق به گلزنی نشدند تا این که برخلاف روند بازی، بازیکنان فولاد خوزستان روی ضد حمله و حرکت از جناح راست، با پاس زیبای فرشاد احمدزاده و ضربه آیاندا پاتوسی در دقیقه ۹ به گل دست یافتند.

بازیکنان فولاد خوزستان فرصت‌های مختلفی را بدست آوردند ولی نتوانستند در ادامه گل دیگری را به ثمر برسانند تا اینکه حملات دامنه‌دار سپاهان برای جبران گل خورده در دقیقه ۳۵ جواب داد و ضربه پای راست سیدمحمدرضا حسینی، گل تساوی را برای اصفهانی‌ها به ارمغان آورد.

در ادامه، هر ۲ تیم برای پیروزی تلاش زیادی کردند و روی دروازه‌ها موقعیت‌های گلزنی بدست آوردند که با بی‌دقتی و نبود تمرکز لازم از سوی بازیکنان به هدر رفت تا با تساوی این دیدار، امتیازها در اصفهان تقسیم شود.

در این دیدار برای سپاهان اصفهان با هدایت مُُحرم نویدکیا، پیام نیازمند، محمدرضا مهدی‌زاده، گئورگی گولسیانی، امید نورافکن تعویض دقیقه ٧٠ با جلال علی محمدی، مرتضی منصوری، دانیال اسماعیلی‌فر تعویض دقیقه٧٠ با شایان مُصلح، محمد کریمی، سُروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمدرضا خلعتبری و  سجاد شهباززاده به میدان رفتند.

در تیم فولاد خوزستان نیز با سرمربیگری جواد نکونام، محسن فروزان، موسی کولیبالی، وحید حیدریه تعویض دقیقه  ۵۵ با درخشان مهر، عارف آغاسی، صالح حردانی، محمد میری، محمد آبشک تعویض دقیقه ٨٠ با زُبیر نیک‌نفس، آیاندا پاتوسی، محمد قاسمی نژاد، فرشاد احمدزاده و لوسیانو پریرا، ترکیب تیم میهمان را تشکیل می‌داند.

داوری این دیدار را پیام حیدری با کمک‌های سعید علینژادیان و حمید نادری بر عهده داشتند.

با این نتیجه، تیم سپاهان با ۱۶ امتیاز در رتبه سوم و فولاد خوزستان با ۱۵ در رتبه ششم لیگ برتر فوتبال قرار گرفتند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.