مربی تیم شهرخودرو از تغییر بی دلیل داور بازی با نفت مسجد سلیمان انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شهرخودرو با شکست سه بر یک مقابل نفت مسجد سلیمان، فرصت صعود چند پله ای در جدول رده بندی را از دست داد. صحبت های محمد نوازی، مربی شهرخودرو در نشست خبری پس از پایان بازی را در ادامه بخوانید:

ضمن خسته نباشید به هر دو تیم و تبریک به تیم نفت مسجد سلیمان، برخلاف جریان بازی ما گل خوردیم. دو سه تا اشتباه بچه گانه باعث گل خوردن ما شد. می توانستیم برنده بازی باشیم. متاسفانه توپ های ما گل نمی شود اما وقتی بر حسب اتفاق توپ را لو می دهیم به راحتی دروازه مان باز می شود. امیدوارم که در بازی های آینده جبران کنیم. شرایط تیم ما خیلی خوبی بود و فوتبال مان را روی زمین بازی کردیم. متاسفانه شرایط زمین برای این بازی مناسب نبود، برگزارکنندگان باید به این چیزها توجه کنند. فوتبال همین است و از روی اشتباهات خودمان گل خوردیم.

 

متاسفانه 24 ساعت مانده به بازی داور را بدون هیچ توضیح و دلیلی عوض می کنند. نمی دانم که چه کسی باید پاسخگو باشد. امیدوارم که تصمیماتی که گرفته می شود شخصی و برای تیم های خاص نباشد. دلیل تغییر داور را نمی دانم. البته داور خوب سوت زد اما نمی دانم چرا داور بازی را عوض کردند. این اتفاق وقتی برای تیم های شهرستانی مثل شهرخودرو رخ می دهد، هیچ واکنشی نشان داده نمی شود. اگر چنین اتفاقی برای استقلال و پرسپولیس رخ می داد قطعا رسانه ای می شد و همه توضیح می دادند. خب به ما هم توضیح می دادند که دلیل این کار چه بوده است؟

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.