مربی تیم فوتبال پیکان گفت: یکان نشان داد تیم منسجم و قوی است، کیفیت کار ما مشخص کرد قابل احترام هستیم و برای یک بازی خوب برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین پاشایی در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان در لیگ برتر اظهار داشت: تیم سپاهان احتیاج به تعریف ندارد و هر سال کیفیت قابل قبولی در لیگ دارد و از لحاظ ساختار باشگاهی به عنوان یک باشگاه می‌توان به آن اشاره کرد؛ امسال نیز نشان داد قدرتمند است و بازیکنان و کادر فنی قوی دارد.

مربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: پیکان نشان داد تیم منسجم و قوی است، کیفیت کار ما مشخص کرد که قابل احترام هستیم و فردا برای یک بازی خوب برنامه‌ریزی کرده‌ایم و امیدواریم همه طرفداران فوتبال از بازی لذت ببرند.

وی در مورد استفاده از اوت دستی بیان داشت: یکی از راهکارهای ما برای رسیدن به محوطه جریمه حریف پرتاب اوت است اما نمی‌توان گفت غالب کار ما این است؛ تاکتیک‌های مختلفی را تمرین می‌کنیم و گل‌هایی که زدیم نیز نشان می‌دهد، راه حل‌های زیادی برای رسیدن به دروازه حریف پیش‌بینی کردیم.

پاشایی تصریح کرد: هر مربی باهوشی نسبت به داشته‌هایش برنامه‌ریزی و استفاده می‌کند، منکر پرتاب‌های اوت نادر محمدی نیستیم اما از اوت‌ها و سایر تاکتیک‌ها استفاده می‌کنیم.

مربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: یک تیم جوان در اختیار داریم و نباید انتظارات از تیم ما بالا برود، داشتن رتبه آبرومند در پایان لیگ برنامه‌ریزی باشگاه است؛ امیدواریم این امیر تحقق پیدا کند، برای بهترین نتیجه تلاش می‌کنیم.

وی افزود: نباید انتظارات را زیاد بالا برد که جوانان دچار مشکل شوند، دنبال این هستیم بازی به بازی پیش برویم، نتایج خوبی بگیریم و رتبه خوبی در پایان فصل برای پیکان به دست بیاوریم.

پاشایی در مورد بازی با سپاهان گفت: با سپاهان هم‌امتیاز هستیم اما 2 تیم از لحاظ هزینه و بازیکن قابل قیاس نیستند؛ جدال نابرابری است اما برای کسب 3 امتیاز برنامه‌ریزی کردیم و دنبال یک فوتبال هجومی هستیم اما آمده‌ایم که با دست پر از زمین خارج شویم.

مربی تیم فوتبال پیکان در مورد وضعیت محروم یا مصدومان تیمش بیان داشت: محروم نداریم و 3 بازیکن مصدوم داریم که فردا وضعیت آن‌ها مشخص می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.