در شرایطی که گفته می‌شود بوژیدار رادوشوویچ به پایان کار خود در پرسپولیس نزدیک شده، این باشگاه هرگونه مذاکره و جلسه در این زمینه را به بعد از دیدار با آلومینیوم موکول کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بوژیدار رادوشوویچ، گلر کروات پرسپولیس بعد از چهار فصل حضور در این باشگاه اکنون به دلیل مسائل مالی به چالش با مسوولان تیم برخورده است. موضوعی که طی ماه‌های اخیر با ارسال نامه‌هایی در این خصوص و ضرب الاجل به باشگاه نیز همراه بوده است. با این حال باشگاه پرسپولیس نیز مدعی است بعد از آخرین پرداختی به بوژیدار طی صحبتی که طرفین با یکدیگر داشته‌اند، قرار بر این بوده که پرداختی بعدی به وی در اواخر فروردین ماه صورت گیرد.

 

با این حال با شدت گرفتن شایعات مربوط به جدایی بوژیدار که خود وی نیز در گفتگویی که با رسانه های کرواسی داشته آن را به شکل ضمنی تایید کرده، باشگاه پرسپولیس به دنبال این است تا بعد از دیدار این هفته مقابل آلومینیوم طی جلسه‌ای با وی در خصوص ادامه این همکاری به گفتگو بنشیند. موضع باشگاه پرسپولیس در شرایط فعلی این است که در نقل و انتقالات زمستانی تمرکز خود را روی جذب دروازه‌بان نگذارد و با در اختیار داشتن سرمایه حامد لک و بوژیدار رادوشوویچ کار را دنبال کند، مگر اینکه گلر کروات تصمیم و برنامه جدیدی در نظر داشته باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.