سرمربی خوشه طلایی ساوه گفت:امیدواریم مسئولین شهر ساوه به پرویزی کمک کنند تا زمین چمن زودتر آماده شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به گزارش روابط عمومی خوشه طلایی ساوه،وحید بیاتلو پس از‌ پیروزی برابر چوکا تالش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چوکا تالش یک تیم خوب است که به تازگی متحول شده است و در ۳ دیدار اخیر خود هم شکست نخورده است که ما با توجه به آنالیزی که داشتیم موفق شدیم از همان تقطه ضعف حریف استفاده کنیم و گل نخست را به ثمر برسانیم.

 

سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه گفت:روی صحنه گل تیم چوکا تالش به اعتقاد من هیچ خطایی رخ نداد و حتی فاصله‌ی خط دفاع با محل ضربه را هم داور بیش از ۹ متر لحاظ کرد که جای تعجب داشت،هر چند که داوران ها همچون ما انسان هستند و قطعا اشتباهاتی دارند که امیدوارم به حداقل برسد.

 

وحید بیاتلو افزود:می‌دانستیم که تیم چوکا تالش اگر موفق شود گل بزند کار برای ما بسیار سخت می‌شود که همین اتفاق هم افتاد،متاسفانه ما در دقیقه ۷۵ هم ۱۰ نفره شدیم اما با توجه به تغییر تاکتیکی که انجام دادیم و بازیکنانی که از امید ها و زیر ۲۳ سال های ما بودند وارد زمین شدند موفق شدیم با انرژی که این بازیکنان به تیم تزریق کردند پیروز شویم.

 

وی خاطر نشان کرد:من اهل بهانه گرفتن نیستم ام شاید کمتر مربی بتواند شرایط من را درک کند،ما ۳ بازی را پیروز شدیم که در تمامی آنها انکار میهمان بودیم چون در خانه‌ی خودمان نبودیم،از مسئولین شهر ساوه تقاضا می‌کنم حاج حسین پرویزی را دست تنها نگذارند و زودتر زمین چمن شهر ساوه را آماده میزبانی کنند. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.