سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل گفت: مساوی برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر که یک کادر فنی و بازیکنانی باتجربه بازی در لیگ برتر دارند، برای تیم ما ارزشمند است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نادر دست ‌نشان روز دوشنبه پس از تساوی بدون گل تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: بازیکنان تیم رایکا مسیر شمال به تهران را با اتوبوس طی کردند که این امر خستگی بازیکنان را مضاعف کرده بود ولی با این وجود به تیمم تبریک می‌گویم.

وی اضافه کرد: امروز تیم رایکا چهار تعویض اجباری داشت که این بازیکنان از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدند.

دست نشان ادامه داد: چند تن از بازیکنان نیز به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده‌اند که نتوانتستند تمام توانایی خود را به نمایش بگذارند.

وی گفت: : شاهین در این نیمه اول تنها دو موقعیت گلزنی داشت ولی در مجموع تیم رایکا بیش از پنج موقعیت برای گلزنی به دست آورد.

سرمربی رایکا بابل  اظهار کرد: تیم حریف شناخته شده بود با آنالیز روی سبک بازی آنها شناخت خوبی از شاهین پیدا کرده بودیم و در جریان بازی نیز بجر ضربه‌های کاشته و اوتی دروازه‌بان ما بیکار ترین فرد در این بازی بود.

وی در ارتباط با شانس صعود تیمش  به لیگ برتر نیز اظهارکرد: عمده تیم ‌ها که در ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته به لیگ برتر صعود کردند با امتیازهای جمع‌آوری شده در نیم فصل دوم این مهم را محقق کردند که با این شرایط با وجود قرار نداشتن در صف مدعیان به تیمم امید زیادی دارم.

دست نشان اظهار داشت: تیم رایکا با کمبود بازیکن مواجه است ولی با این وجود از میدان دادن به بازیکنان جوان و به کارگیری آنها در کنار بازیکنان با تجربه ترسی نداریم.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار اظهار داشت: به تیم داوری تبریک می‌گویمکه کوچکترین مشکلی در این دیدار نداشت و تنها داور چهارم یک لحظه‌ای که به فکرسلامت بازیکنان بود صحبتم را دخالت در بازی تشخیص و منجر شد تا داور وسط به من کارت زرد نشان بدهد.

شاهین بوشهر با این مساوی ۱۴ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول رفت و تیم رایکا بابل نیز ۱۶ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

شاهین شهرداری بوشهر در هفته دوازدهم رقابت‌ها به مصاف استقلال خوزستان و تیم رایکا بابل نیز در خانه به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز می‌رود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.