کاپیتان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: اعضای سایپا اگر هر صحنه‌ای از بازی که داور می‌توانست خطا بگیرد اما به خاطر حرف‌های قلعه‌نویی نگرفته را به من نشان دادند، هرکاری بگویند انجام می‌دهم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید علیرضا ابراهیمی، در مورد پیروزی یک بر صفر گل‌گهر درخانه سایپا اظهار داشت: برد به موقعی بود و دو باره به جدول برگشتیم. البته در این زمین نمی‌شد با کیفیت بالا بازی کرد. چون سفت بود و به خاطر آبیاری هم خیلی لغزنده شده بود.

وی با اشاره به تیم سایپا تصریح کرد: سایپا هفته قبل استقلال را در آزادی برده بود. یک تیم جوان دارند. به ابراهیم صادقی تبریک می‌گویم. تیم آن‌ها خیلی دونده است و یقه همه تیم‌ها را می‌گیرند. ما هم سه چهار هفته بود برد نداشتیم و احتیاج خیلی زیادی به این سه امتیاز داشتیم. چند بازیکنمان هم به خاطر محرومیت یا مصدومیت نبودند اما خداراشکر توانستیم امتیاز کامل این مسابقه را به دست بیاوریم.

کاپیتان گل گهر در مورد اینکه کار این تیم در ابتدای بازی گره خورد، گفت: تمام تیم‌هایی که جلوی تیم امیر قلعه‌نویی قرار می گیرند، بازی بسته‌ای را ارائه می دهند و به همین خاطر کار ما همیشه گره می خورد. ضمن اینکه اکثر تیم‌ها عقب بازی می‌کنند ولی سایپا هجومی بود. آن‌ها در زمین خودشان بازی می کردند و به شرایط آن عادت داشتند.

وی افزود: سایپا انگیزه بالایی برای گرفتن سه امتیاز داشتند اما بازی بود که هر تیمی از تک موقعیت‌های خودش استفاده می‌کرد برنده می‌شد. ما هم سه چهار موقعیت داشتیم که یکی از آن‌ها گل شد. با اینحال اگر بازی را آنالیز کنید شاید مالکیت برای سایپا باشد اما هیچ موقعیتی به آن‌ها ندادیم.

ابراهیمی در مورد اینکه آیا گل گهر به خاطر 4هفته ناکامی پیاپی برای این بازی استرس داشت، گفت: استرس نداشتیم. ناراحت این بودیم که از صدر جدول فاصله گرفته بودیم. آمده بودیم که این سه امتیاز را بگیریم، چون در هفته قبل هم سه امتیاز را بی جهت از دست دادیم. باید بازی با سایپا را می بردیم که به کورس برگردیم. خدا به ما کمک کرد و توانستیم دوباره در مسیر بازگشت به صدر قرار بگیریم.

مدافع گل گهر سیرجان در مورد صحنه به زمین افتادن علیاری که منجر به دریافت کارت زرد دوم و اخراج مهاجم سایپا شد، اظهار داشت: اگر هر کارشناسی گفت آن صحنه پنالتی بوده من هرچه که اعضای تیم سایپا بگویند انجام می‌دهم! مجید علیاری دوست و رفیق من است. در آن لحظه می‌دانستم می‌خواهد خودش را در محوطه به زمین بیندازد. برای همین خودم را اصلا به سمت دیگری چرخاندم. در واقع چرخیدم و پشت به بازیکن شدم.

ابراهیمی ادامه داد: علیاری قبل از اینکه به من برسد خودش را انداخت و خداراشکر داور هم به خوبی دید. به کوپال ناظمی تبریک می‌گویم که این شجاعت را داشت به بازیکن آن ها کارت دوم را بدهد. اگر در این صحنه هم به ضرر ما پنالتی می‌گرفتند خیلی در حقمان اجحاف می‌شد. به هیچ عنوان برخوردی صورت نگرفت و اصلا اتفاقی نیفتاد. مطمئن بودم و می‌دانستم که کاری نکردم. 

کاپیتان گل گهر در مورد اینکه پس از بازی هفته گذشته مقابل تراکتور به خاطر باخت، معذرت خواهی کرد، گفت: همیشه اینطور نیست که شرایط تیم خوب باشد. بعضی روزها ممکن است روز بدی داشته باشید. ما سه چهار هفته بد داشتیم و در بحران بودیم. وقتی در یک خانواده یک نفر شکست را گردن بگیرد هیچ اتفاقی نمی افتد و ایرادی ندارد. من کاپیتان این تیم هستم. در هر باخت من مقصرم. هر برد را هم به بچه‌ها و کادرفنی تبریک می‌گویم. هدفم فقط این است که این خانواده بتواند یکدل باشد، بالای جدول باشد و سهمیه بگیرد و موفق شود. از هیج چیزی هم ترس و ابایی ندارم.

ابراهیمی در مورد اینکه امیر قلعه نویی هم به خاطر این رفتار از او تشکر کرد، اظهار داشت: امیرقلعه نویی مربی بزرگ و قوی است که همیشه پشت همه بازیکنانش را گرفته و از آن‌ها حمایت می‌کند. از او تشکر می‌کنم که مثل یک پدر به خانواده گل‌گهر نگاه می‌کند.

وی در خصوص اینکه برخی از اعضای تیم سایپا پس از بازی دیروز معتقد بودند صحبت‌های سرمربی گل‌گهر در برنامه زنده روی داوری این بازی تاثیر داشت، گفت: کدام صحنه؟ اگر هر صحنه‌ای از بازی که داور می‌توانست خطا بگیرد اما به خاطر حرف‌های قلعه‌نویی نگرفته را به من نشان دادند، هرکاری بگویند انجام می‌دهم. اصلا بازی صحنه مشکوکی برای این طرف یا آنطرف نداشت. مورد خاصی نداشت. بازی روال عادی خودش را رفت. آن صحنه هم پنالتی نبود گل ما هم که مشکلی نداشت.

ابراهیمی در خصوص اینکه سایپا معتقد است اخراج علیاری روی روند بازی و نتیجه تاثیر گذار بوده، عنوان کرد: بازیکن مستقیم که اخراج نشد. کارت دوم را گرفت. او در دقیقه 75 و در آن شرایط حساس بازی  تمارض کرد. معمولا بعد از باخت این حرف ها همیشه هست.

کاپیتان گل گهر در مورد موضع برخی داوران لیگ برتری علیه قلعه‌نویی، گفت: در حیطه من نیست که بخواهم در مورد داوران صحبت کنم. امیر قلعه‌نویی بزرگ ما است و همه چیز را واضح و شفاف گفت. در جریان داستان‌هایی که به وجود آمده نیستم و فقط عرق به تیم و خانواده‌ام یعنی گل‌گهر را دارم. این مسائل را خود قلعه‌نویی آنقدر باتجربه است که حل و فصل کند.

وی افزود: این برد را به کادرفنی تیم، بازیکنان و هواداران، مردم سیرجان و همچنین مدیران باشگاه تبریک می‌گویم. این برد مبارک همه باشد. امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم و به آن جایگاهی که هدفمان است برسیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.