برنامه هفته ششم هفتم و هشتم مرحله نخست لیگ دسته سوم اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته ششم - شنبه ۱۸ بهمن ۹۹

 

شریعت نوین مشهدسیمان شاهرود - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ثامن مشهد

کیان اراک-بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ مرداد اراک

استقلال علی آباد گلستان- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان

شهروند نور- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید ناطق نوری نور

سردارجنگل صومعه سرا- سولدوز نقده  - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی  ساوه

ستارگان مردان پاشا – کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج

سفیر نوین آبیک- شهید اورکی اسلامشهر ۱۴:۳۰- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک

عقاب تبریز – آکادمی کیای تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز

خورشید مهر قروه کردستان- نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه

 

 

یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۹

انتظار بجنورد- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد

شهروند رامسر – ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران رامسر

ذوب آهن اردبیل- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل

نفت ایرانیان-جام جم بیله سوار - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید رهنما تهران

شهدای ایل بهمئی- پویا شوش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید رجایی بهمئی

امید آوران مشیز کرمان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری  کرمان

اوحدی مراغه – شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه

ون پارس نقش جهان- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آرارات اصفهان

ستارگان کرمانشاه – شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

پیروزی نگین خورموج- رز موکت بروجن  - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خورموج

شاهین لردگان- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان

شهرداری بروجرد – پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد

پرسپولیس نوین دزفول-پردیس خرم آباد - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول

 

 

پنجشنبه ۲۳ بهمن ۹۹

شاهین تهران –سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شاهین تهران

هرنگ جوان بستک هرمزگان- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک

صنعت فولاد اصفهان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان

کاویان نقده- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد

داماش پارسه تهران- آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران

سنگ آهن بافق یزد- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای بافق

 

 

هفته هفتم - جمعه ۲۴ بهمن ۹۹

سولدوز نقده- آلومینیوم پارس ساوه - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی نقده

 

شنبه ۲۵ بهمن ۹۹

شهدای مقاومت جویبار- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار

بادامک قائن خ جنوبی- استقلال علی آباد گلستان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر قائن

مقاومت تهران- کیان اراک- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ آذر تهران

سیمان شاهرود- شهروند نور- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شاهرود

شهرداری فریدونکنار- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار

کیا پارس تهران -سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران

پرسپولیس برازجان – شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی برازجان

ستارگان سیمرغ البرز- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج

آکادمی کیا تهران- خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران

کانیاو اشنویه- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اشنویه

گرین کشاورز نهاوند- نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند

شهدای گروس بیجار- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۷ شهریو بیجار

شهدای چوار ۶۵ ایلام -شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عدالت ایلام

رز موکت بروجن  - ستارگان کرمانشاه - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بروجن

پرسپولیس شیراز- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه حافظیه شیراز

خلیج فارس میناب-استوک مرودشت- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید امینی میناب

 

 

سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۹

آسمان مشهد- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

فرهنگ رامهرمز- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی رامهرمز

رضوانی اصفهان- صنعت فولاد اصفهان - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه قیام زرین شهر

سوهان محمد قم- شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه یادگار امام قم

دریای حربده محمود آباد- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا سیمرغ

ستارگان آژند آذربایجان- اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز

مینو خرمدره زنجان- شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

خلیج فارس ماهشهر- شهدای ایل بهمئی - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

پردیس خرم آباد- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد

جام جم بیله سوار- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه حسین زاده بیله سوار

 

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹

فولاد هرمزگان- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

آبی پوشان شمس کیش- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه المپیک کیش

 

هفته هشتم - شنبه ۲ اسفند ۹۹

استقلال علی آباد گلستان- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان

کیان اراک- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ مرداد اراک

هرنگ جوان بستک هرمزگان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک

شهروند نور-شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید ناطق نوری نور

ستارگان مردان پاشا- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج

شهید اورکی اسلامشهر- کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

آلومینیوم پارس ساوه- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی  ساوه

سفیر نوین آبیک- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک

عقاب تبریز –شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز

خورشید مهر قروه- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه

شهرداری بروجرد – رز موکت بروجن  - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد

نیکان مهر تهران-آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد

شاهین لردگان- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان

عقاب شیراز- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز

 

یکشنبه ۳ اسفند ۹۹

پویا شوش- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شوش

شهرآهن خواف -آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب خواف

سنگ آهن بافق یزد- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا بافق

انتظار بجنورد- دریای حربده محمود آباد  ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاهتختی بجنورد

سردارجنگل صومعه سرا- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

ذوب آهن اردبیل- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل

داماش پارسه تهران- بادامک قائن - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران

ون پارس نقش جهان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آرارات اصفهان

امید آوران مشیز کرمان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری کرمان

شهدای ایل بهمئی- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه رجایی بهمئی

 

اوحدی مراغه – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه

کاویان نقده-گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد

شهروند رامسر –مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران رامسر

پیروزی نگین خورموج-فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خورموج

ستارگان کرمانشاه – پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.