مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: نامردی است که گل‌های خورده را گردن دفاع و دروازه‌بان بیندازیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا خلعتبری، در مورد شرایط بدنی خودش اظهار داشت: در بازی با نفت آبادان دچار مصدومیت شدم. بعد از آن با محرم نویدکیا صحبت کردم و گفت بهتر است ریسک نکنیم شاید این مصدومیت بیشتر شود. دو سه روز استراحت کردم و به فیزیوتراپی پرداختم و بعد از ان به تمرینات تیمی اضافه شدم و خداراشکر توانستم مقابل شهرخودرو حدود 30دقیقه بازی کنم. الان هم شرایطم خوب است و مشکلی ندارم.

مهاجم سپاهان در مورد شکست خانگی مقابل شهرخودرو عنوان کرد: این بازی را خیلی خوب شروع کردیم، پنالتی گرفتیم و به گل رسیدیم. بعد از آن هم یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که تبدیل به گل نشد. روی اشتباه خودمان پنالتی دادیم و گل خوردیم. در نیمه دوم تلاش کردیم دوباره گل برتری را بزنیم و هجومی بازی کردیم اما روی یک ضد حمله گل خوردیم. در ادامه خواستیم گل خورده را جبران کنیم، دو سه موقعیت خیلی خوب هم داشتیم که استفاده نکردیم. متاسفانه ده نفره شدیم و پس از آن یک گل دیگر هم خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

وی افزود: اما واقعا برای کسب سه امتیاز رفته بودیم. شانس با ما یار نبود و نتوانستیم از موقعیت‌هایمان آنطور که باید و شاید استفاده کنیم. به هرحال این برد مبارک تیم شهرخودرو باشد. واقعا بعد از این باخت ناراحت شدم. یک عذرخواهی به هواداران سپاهان، محرم نویدکیا و محمدرضا ساکت بدهکاریم. امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده جبران کنیم. همه امکانات از رختکن، هتل و اتوبوس تا زمین تمرین برای ما فراهم است که به این خاطر باید از باشگاه تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.

خلعتبری در خصوص صحنه اخراج ولسیانی در لحظات پایانی بازی که منجر به 10نفره شدن سپاهان شد، گفت: موعود بنیادی ‌فر از داوران خوب و با شخصیت ما است. او در آن صحنه حرف بازیکن ما را بد متوجه شد. ولسیانی فقط گفت دروازه‌بان حریف خودش را روی زمین می اندازد.  نه فحاشی کرد و نه قصد بی ادبی داشت.

وی در مورد بازی این هفته سپاهان مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: ما تمام تلاشمان را کردیم تا بازی مقابل شهرخودرو را ببریم ولی متاسفانه نشد. از این موضوع ناراحتیم ولی این بازی گذشته و باید به بازی بعدی فکر کنیم. بازی سختی مقابل ذوب‌آهن داریم. شرایط این تیم طوری است که حتما برای برد می‌آیند. ما هم دوست داریم بازی را ببریم که شرایطمان در جدول بهتر شود. هردوتیم کار خیلی سختی دارند و امیدوارم در آخر مسابقه تیم ما پیروز باشد.

مهاجم سپاهان در خصوص اینکه آیا با بازی مدافعین حریف آشنایی دارد و به گلزنی در دربی اصفهان فکر می‌کند، گفت: به مدافعین آن‌ها آشنایی دارم. با عبدالله حسینی در شهرخودرو و با وحیدمحمدزاده در ذوب‌آهن هم بازی بودم. همینطور در مورد مسعود ابراهیم زاده. شاید به گلزنی هم فکر کنم اما بیشتر به فکر موفقیت تیم هستم. دوست دارم تیم ما ببرد تا هم‌تیمی‌هایم خوشحال باشند. امیدوارم شهباززاده و حسینی روند خوبشان را ادامه بدهند. تیم خوبی داریم. خودمان هم باورمان نمی شود که در بعضی بازی ها نتیجه را واگذار کردیم. مقابل شهرخوردو هم بد بازی نکردیم ولی به هرحال اتفاقات فوتبالی برای هر تیمی می‌افتد. ان‌شاالله بتوانیم در بازی های بعدی نتیجه از دست رفته را جبران کنیم.

خلعتبری در مورد انتقاداتی که پس از باخت 3بریک مقابل شهرخودرو پیرامون دروازه‌بان و مدافعین سپاهان مطرح شد، گفت: وقتی این مطالب را می‌خوانم واقعا ناراحت می‌شوم. وقتی تیمی گل می خورد از من مهاجم تا مدافع تیم مقصر هستند. پیام نیازمند بهترین دروازه‌بان حال حاضر ایران، یک دروازه‌بان خوب و با کیفیت است. مربی او رحمان احمدی هم تجربه بالایی در دروازه‌بانی دارد. درست نیست که بگوییم پیام مقصر است. نامردی است که گل‌های خورده را گردن دفاع و دروازه‌بان بیندازیم. 

وی تصریح کرد: شاید اگر من پنج متر جلوتر، بهتر دفاع می کردم می‌توانستم کمک بیشتری به تیم کنم. مطمئن باشید نیازمند روزی دروازه‌بان شماره یک ایران می‌شود و در تیم‌های خوب اروپایی بازی می‌کند. او واقعا این توانایی را دارد. ضمن اینکه تیم ما مدفعین خوبی هم دارد و همه آن‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند. ان‌شاالله رفته رفته شرایط بهتر می شود همه باید دست به دست هم بدهیم که این اتفاق بیفتد.

خلعتبری در مورد دفاع محرم نویدکیا از دروازه‌بان و مدافعین سپاهان، اظهار داشت: نویدکیا علاوه بر اینکه الان مربی من است همبازی من هم بوده، او واقعا از لحاظ ادب و احترام برای همه الگو بوده و می‌تواند از نظر مربیگری هم در آینده الگو باشد. نویدکیا واقعا با احترام برخورد می‌کند و برای ما داشتن چنین مربی باعث افتخار است.

مهاجم سپاهان در خصوص اینکه مدتی پیش از قولش عنوان شده بود؛ از کم بازی کردن رضایت ندارد، گفت:‌ اینطور نبود. صحبت‌های من خوب منتقل نشد. من گفتم دقایق بازی کردن من نظر سرمربی است و اگر موقعی باشگاه من را نخواهد مشکلی با این مساله ندارم. از بازی کردن در سپاهان راضی هستم و از زندگی در اصفهان لذت می‌برم. همه شرایط برایم مناسب است.

وی افزود: هرکجا باشم برای تیمم با تمام وجود بازی می‌کنم و تمام تلاشم این است که تیمم موفق باشد. سه سال در این تیم بودم و به همراه آن دو قهرمانی کسب کردم. اینجا مانند خانه من است. امیدوارم در ادامه فصل بتوانم خیلی بهتر به تیمم کمک کنم. به این مسائل فکر نمی‌کنم. تا روزی که این باشگاه من را بخواهد در خدمت هستم و با تمام وجود کار می‌کنم. امیدوارم بتوانیم در پایان این فصل هم یک قهرمانی به هواداران هدیه بدهیم تا محبت‌ها و زحماتشان جبران شود. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.